Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Морський бій (2012)

Морський бій (2012) онлайн українською

Дивитися повний фільм Морський бій (2012) безкоштовно з українським дубляжем. Кожен день від Землі в космос йде десятки тисяч сигналів. Передача спеціальних зашифрованих повідомлень дослідниками позаземного життя через супутники, радіохвилі, телепередачі, та навіть прості сигнали рацій поліцейських автомобілів. Все це вкупі з втраченими даними всесвітньої мережі Інтернет просто літає в загальній купі міжгалактичного сміття, формуючи інформаційний фон Землі. Перехопивши який можна отримати певне уявлення про мешканців маленького блакитного кульки. Уявлення про нас І, на жаль, навряд чи воно буде превозносящим людство.

І одного разу наші сигнали були перехоплені. Позаземною цивілізацією, у кілька разів перевершує по розвитку людство, яка здійснювала черговий етап своєї космічної експансії. І зробивши вимушену посадку на Землі, космиты не дуже морочилися налагодженням контактів з її корінними мешканцями. Адже визнали нас расою нерозумною і не вартим особливої уваги. На відміну від ресурсів планети, які мали певну цінність для прибульців. І віддати які для людей було б рівносильно підписання собі смертного вироку. Тому між гостями і землянами зав'язався «Морський бій».
Автор: zombie, додано 1-11-2017, 22:53
Відгуків 0
Переглядів: 489

Морський бій (2012) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Плеєр
  • Трейлер
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
загрузка...

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail:
Введіть код: *
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий