Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Сфера (1998)

Сфера (1998) онлайн українською

Дивитися повний фільм Сфера (1998) безкоштовно з українським дубляжем. Норманн Гудман був чудовим спеціалістом в області психологічної реабілітації постраждалих в авіакатастрофах. Тому коли на його порозі з'явилися урядові агенти, толком нічого не пояснюючи попросивши пройти за ними, Норманн було подумав що уряд перехопило ворожого розвідника, і потребує консультанта під час допитів. Але на подив психолога його доставили зовсім не на військову базу, а на корабель, що дрейфує в тихому океані. Крім того, крім Гудмана на судні були його старі приятелі – математик Гаррі Адамс, астрофізик Тед Філдінг і доктор біології Бет Гальперін.

Виявилося, що всіх їх зібрали на кораблі тому, що на дні океану був виявлений дивний об'єкт. Який, швидше за все, є кораблем інопланетного походження. А Норманн, в одній зі своїх минулих робіт розбираючи теоретичну можливість першого контакту з позаземною цивілізацією, вказав саме цих учених як найбільш відповідних фахівців для створення оперативно-дослідницької групи «Сфера». І тепер йому належить перевірити наскільки ж виявиться працездатною його власна теорія досліджень позаземного розуму.
Автор: zombie, додано 1-11-2017, 22:54
Відгуків 0
Переглядів: 2 010

Сфера (1998) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: