Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Сфера (1998)

Сфера (1998) онлайн українською

Дивитися повний фільм Сфера (1998) безкоштовно з українським дубляжем. Нормнн Гудмн був чудовим спецілістом в облсті психологічної ребілітції пострждлих в віктстрофх. Тому коли н його порозі з'явилися урядові генти, толком нічого не пояснюючи попросивши пройти з ними, Нормнн було подумв що уряд перехопило ворожого розвідник, і потребує консультнт під чс допитів. Але н подив психолог його доствили зовсім не н військову бзу, н корбель, що дрейфує в тихому окені. Крім того, крім Гудмн н судні були його стрі приятелі – мтемтик Гррі Адмс, строфізик Тед Філдінг і доктор біології Бет Гльперін.

Виявилося, що всіх їх зібрли н корблі тому, що н дні окену був виявлений дивний об'єкт. Який, швидше з все, є корблем іноплнетного походження. А Нормнн, в одній зі своїх минулих робіт розбирючи теоретичну можливість першого конткту з позземною цивілізцією, вкзв сме цих учених як нйбільш відповідних фхівців для створення опертивно-дослідницької групи «Сфер». І тепер йому нлежить перевірити нскільки ж виявиться прцездтною його влсн теорія досліджень позземного розуму.
Автор: zombie, додано 1-11-2017, 22:54
Відгуків 0
Переглядів: 766

Сфера (1998) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Плеєр
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail:
Введіть код: *
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий