Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Прибульці (1993)

Прибульці (1993) онлайн українською

Дивитися повний фільм Прибульці (1993) безкоштовно з українським дубляжем. Граф Годфруа Де Монмірай завжди недолюблював чаклунів і усіляких шаманів. Адже по скромному переконання лицаря, чия доблесть цілком порівнянна з довжиною імені, вирішувати справи людські зобов'язані дипломатія і меч, але ніяк не чарівництво. Але коли лютий ворог, який не нехтував підмогою потойбічних сил, вирішив напасти на родовий маєток полководця, стало нікуди діватися – довелося звернутися до волхва. І той люб'язно і люб'язно погодився допомогти титулованому воїну, виготовивши дивне зілля. Але толі сам кашовар неабияк вжив власного варива, толі рецептура отримана від мандрівних жерців була складена поспіхом, але результат вийшов зовсім не тим, якого чекали прийняли чудодійний напій. І тепер Годфруа та його вірний зброєносець перенеслися в часі з 11231993 рік.

Магічний алгоритм спрацював досить виважено – «Прибульці» відвідали власний маєток, опинившись серед власних нащадків. Які на жаль не очікували побачити на задвірках лицаря в сяючих обладунках, який кидає списи в автомобілі і лякається темношкірих працівників маєтку. І хоча зовні він схожий на божевільного, членам іменитої династії належить допомогти графу повернутися у власний час, бо їх може не стати.
Автор: adminko, додано 16-03-2018, 12:50
Відгуків 0
Переглядів: 5 550

Прибульці (1993) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.
Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: