Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Прибульці 2: Коридори часу (1998)

Прибульці 2: Коридори часу (1998) онлайн українською

Дивитися повний фільм Прибульці 2: Коридори часу (1998) безкоштовно з українським дубляжем. Повернувшись додому граф Годфруа Де Монмірай зі спокійною упевненістю в завтрашньому дні взявся за повсякденні справи. Адже тепер він точно знав, що через тисячу років його рід буде так само міцний, як і нині, а нащадки стануть гідними людьми. Він бачив це на власні очі, коли прийнявши не те зілля шамана, здійснив стрибок у часі в майбутнє. Але розслаблятися було надто рано. Виявилося, що найближча заручини Годфруа опинилася під загрозою зриву. А це значить, що історія зробивши кульбіт змінить своє русло, перервавши лінію Де Монмірай (адже саме від заручин залежить існування нащадків).

Звернувшись до власного шаманові, граф дізнався, що коли «Прибульці 2: Коридори часу» відвідували, вони допустили десь невідому помилку, занісши речі з минулого крізь тканину часів. І тепер це дисонанс негативно впливає на людей, зокрема на тестя, який блякне з кожним днем з-за чого і відклалася заручини. Виявилося, що хитрий служка лицаря протягнув фамільні реліквії, заховавши їх в далекому майбутньому для власних нащадків. І саме це заважає коридорами часу закритися. А значить, що Годфруа знову доведеться далеке мандрівка, щоб все виправити.
Автор: zombie, додано 16-03-2018, 12:50
Відгуків 0
Переглядів: 3 070

Прибульці 2: Коридори часу (1998) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.
Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: