Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Менталіст (2008)

Менталіст (7 сезон) онлайн українською

The Mentalist
Дивитися всі серії серіалу Менталіст (7 сезон) безкоштовно з українським дубляжем. У серіалу нечувана кількість шанувальників, а Кріс Лонг продовжує радувати нас відмінною картинкою. Коли така людина очолює команду режисерів, чекай лише шедеврального якості. Нашим героєм виявився Патрік Джейн, який є одним з непростих і найбільш плідних співробітників бюро розслідувань, що розташувався в Каліфорнії. Він детектив, сищик і ні від кого не залежний консультант, який завжди до відмови забитий роботою. Рідше це щось просто складне, частіше - неймовірно складне, що по силу тільки йому.

Відразу відзначимо, що наш герой не з тих, хто буде уявляти з себе щось зайве - він робить корисні справи, прагне до справедливості і робить це у своїй неповторній манері. Його можливість ретельно спостерігати найтонші події і бачити їх зв'язок допомогли бюро впоратися з безліччю складних справ. Раніше Патрік був медіумом, але тепер скромно говорить про те, що свої неймовірні навички просто уявляв, адже це було лише шоу ...

Нас чекає цікаве, переповнене нестандартними подіями, видовище, в якому буде чому повчитися кожному з нас.
Автор: zombie, додано 2-11-2017, 10:48
Відгуків 0
Переглядів: 43 260

Менталіст (7 сезон) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: