Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Менталіст (2008)

Менталіст (7 сезон) онлайн українською

The Mentalist
Дивитися всі серії серіалу Менталіст (7 сезон) безкоштовно з українським дубляжем. У серілу нечувн кількість шнувльників, Кріс Лонг продовжує рдувти нс відмінною кртинкою. Коли тк людин очолює комнду режисерів, чекй лише шедеврльного якості. Ншим героєм виявився Птрік Джейн, який є одним з непростих і нйбільш плідних співробітників бюро розслідувнь, що розтшуввся в Кліфорнії. Він детектив, сищик і ні від кого не злежний консультнт, який звжди до відмови збитий роботою. Рідше це щось просто склдне, чстіше - неймовірно склдне, що по силу тільки йому.

Відрзу відзнчимо, що нш герой не з тих, хто буде уявляти з себе щось зйве - він робить корисні спрви, пргне до спрведливості і робить це у своїй неповторній мнері. Його можливість ретельно спостерігти нйтонші події і бчити їх зв'язок допомогли бюро впортися з безліччю склдних спрв. Рніше Птрік був медіумом, ле тепер скромно говорить про те, що свої неймовірні нвички просто уявляв, дже це було лише шоу ...

Нс чекє цікве, переповнене нестндртними подіями, видовище, в якому буде чому повчитися кожному з нс.
Автор: zombie, додано 12-07-2018, 19:06
Відгуків 0
Переглядів: 3 058

Менталіст (7 сезон) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Плеєр
  • Трейлер
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail:
Введіть код: *
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий