Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Денне світло (1996)

Денне світло (1996) онлайн українською

Дивитися повний фільм Денне світло (1996) безкоштовно з українським дубляжем. Кіт Лтур звжди не любив тунелі і вузькі проїзди. Адже колись він був рятувльником, неоднорзово витягуючи людей з-під звлів інженерних споруд і шхт. Але потім прикр випдковість, як збрл життя бгтьох пострждлих і рятувльників, нзвжди змінил життя Кит. Зв'язвши зі службою, він влштуввся прцювти простим тксистом.

Будучи н чергувнні і зїжджючи в проїзд під Гудзоном, Кіт з звичкою нпружився. І, як виявилося, не дрм. Адже н кільк миль попереду йшл колон техніки з вибухонебезпечними речовинми. Як потрпил в врію, викликвши викид небезпечного рективу т його подльше зймння. Що в свою чергу призвело до вибуху і обвлу тунелю, який відрізв всіх, хто перебувв н півдорозі від виходу нзовні. І в той чс, поки рятувльники МНС тільки обробляли отримну інформцію і плнувли порятунок пострждлих, Кіт ств єдиною людиною з досвідом дій в дних ситуціях. А, отже, і єдиною ндією людей знову побчити «Денне світло». Адже невідомо скільки ще протримються склепіння тунелю, які вже дли тріщину і стли нповнювти підземний шлях водою.
Автор: adminko, додано 2-11-2017, 11:19
Відгуків 0
Переглядів: 765

Денне світло (1996) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Плеєр
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail:
Введіть код: *
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий