Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Брат Деян (2015)

Брат Деян (2015) онлайн українською

  • Якість: DVDRip
  • Звук: Дубляж
  • Озвучка: Російська
  • Рік виходу: 2015
  • Жанр: Драми
  • Країна: Сербія, Росія
  • Тривалість: 113 хв. /01:53
  • Режисер: Бкур Бкурдзе
Дивитися повний фільм Брат Деян (2015) безкоштовно з українським дубляжем. Герой Блкнської Війни, бойовий генерл, людин слов – Дэян Стнич, після зкінчення остнньої військової компнії перетворився з щит нції в зпроднця й зрдник. Звинувчений новою влдою у всіх гріхх минулого режиму, він був зочно здний під Гзький трибунл, де військового чекло в крщому випдку довічне ув'язнення.

Вимушений ховтися н зкритих військових бзх, користуючись стрими зв'язкми і лояльністю все ще вірних присязі людей, Дэян провів більше 10 років в поневіряннях і підпілля. З цей чс міцний, сміливий і вольов людин перетворився н стрезного строго, змученого примрми минулого. Кошмри і тяжкі спогди жхливих кртин війни перетворив життя Стнич в нестерпний ув'язнення в одиночній кмері влсної совісті Бччи як генерл стрждє, друзі вирішили перевезти його подлі від життя військовій, н свіжих повітря і чисту воду – у віддлене гірське село, живе з своїми првилми і нормм. Але вигляд мирно живе поселення ндв прямо протилежний ефект – привиди минулого остточно похитнули психіку вояки, змусивши його прийняти нелегке рішення.
Автор: zombie, додано 2-11-2017, 18:30
Відгуків 0
Переглядів: 555

Брат Деян (2015) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Плеєр
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail:
Введіть код: *
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий