Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Геокатастрофа (2017)

Геокатастрофа (2017) онлайн українською

Дивитися повний фільм Геокатастрофа (2017) безкоштовно з українським дубляжем. Вчені давно говорили, що Лос-Анджелес стоїть в небезпечному з точки зору науки місці. Нестійкість тектонічних плит, постойна сейсмічна активність – місто в один з днів може успадковувати доля Помпеїв. Але хто ж слухає цих розумних скигліїв з усіма їхніми численними незрозумілими і ніякими приладами та дослідженнями? А вони, між іншим, виявилися праві. І день «Х» настав.

Все почалося з низки потужних підземних поштовхів, які самі по собі стали стихійним лихом третього рівня. Але, як виявилося пізніше, це було тільки початком. Поштовхи розбудили сплячі вулкани, і було їх пробудження. Яке порушило розташування тектонічної плити і викликало гігантський розлом. А далі понеслося ланцюгова реакція – смерчі, викликані зсувом плит, величезне цунамі через активність підводних вулканів, магнітні аномалії через розлому земної кори – вибухнула справжня «Геокатастрофа». Нічого подібного ніхто з найбільших песимістів і уявити не міг. Тому всі плани, створені на випадок катастрофи, виявилися марними і безглуздими. І людям залишалося тільки одного – тікати, і сподіватися на долю.

Фільми 2017 які вже вийшли смотреть онлайн в хорошем качестве

Автор: adminko, додано 2-11-2017, 21:38
Відгуків 0
Переглядів: 766

Геокатастрофа (2017) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Плеєр
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail:
Введіть код: *
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий