Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Геокатастрофа (2017)

Геокатастрофа (2017) онлайн українською

Дивитися повний фільм Геокатастрофа (2017) безкоштовно з українським дубляжем. Вчені двно говорили, що Лос-Анджелес стоїть в небезпечному з точки зору нуки місці. Нестійкість тектонічних плит, постойн сейсмічн ктивність – місто в один з днів може успдковувти доля Помпеїв. Але хто ж слухє цих розумних скигліїв з усім їхніми численними незрозумілими і ніякими прилдми т дослідженнями? А вони, між іншим, виявилися прві. І день «Х» нств.

Все почлося з низки потужних підземних поштовхів, які смі по собі стли стихійним лихом третього рівня. Але, як виявилося пізніше, це було тільки почтком. Поштовхи розбудили сплячі вулкни, і було їх пробудження. Яке порушило розтшувння тектонічної плити і викликло гігнтський розлом. А длі понеслося лнцюгов рекція – смерчі, викликні зсувом плит, величезне цунмі через ктивність підводних вулкнів, мгнітні номлії через розлому земної кори – вибухнул спрвжня «Геоктстроф». Нічого подібного ніхто з нйбільших песимістів і уявити не міг. Тому всі плни, створені н випдок ктстрофи, виявилися мрними і безглуздими. І людям злишлося тільки одного – тікти, і сподівтися н долю.

Фільми 2017 які вже вийшли смотреть онлайн в хорошем качестве

Автор: adminko, додано 2-11-2017, 21:38
Відгуків 0
Переглядів: 835

Геокатастрофа (2017) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Плеєр
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail:
Введіть код: *
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий