Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Дев'ять ярдів (2000)

Дев'ять ярдів (2000) онлайн українською

  • Якість: HDRip
  • Звук: Дубляж
  • Озвучка: Російська
  • Рік виходу: 2000
  • Жанр: Детективи
  • Країна: США
  • Тривалість: 98 хв.
  • Режисер: Джонтн Лінн
Дивитися повний фільм Дев'ять ярдів (2000) безкоштовно з українським дубляжем. У Ніколс Озернски, бо просто Оз, життя якось не скллося. Незвжючи н свою престижну роботу – особистий стомтологічний кбінет, і привбливу молоду секретрку, Ніколс не був щсливий. Адже мло того, що тесть злишив хлопцеві в спдок цілу купу боргів, тк ще й дружин з тещею влштувли чоловікові спрвжній мтрірхт. Але як стрнний сім'янин і спрвжній чоловік, Озі ніколи не скржиться н життя, і чесно тягне своє ярмо. Прцюючи понднормово, він нмгється зкрити бнківські питння і покірливо терпить тирнію з боку дружини.

Але, схоже, доля зовсім не ввжє Озернски тким нещсним, і ввжє, що йому просто необхідн ще одн нпсть. І незбром по сусідству з будинком стомтолог селиться підозрілий чоловік, н прізвисько «тюльпн». Опинившись спрвжнім убивцею, він орендує сусідський будиночок, щоб ховтися від своїх спільників, з якими щось не поділив.

Стурбовний тким сусідом, Озі всіляко нмгється уникти його, і не втручтися в спрви колишнього бндит. Але невгмовн жінк переконує Ніколс донести н Тюльпн його колишнім приятелям, позбувшись від неприємного знйомого і отримвши солідну вингороду з його голову. Послухвши свою блговірну, простий і чесний стомтолог влипє в ткі неприємності, порівняно з якими величезні борги і вічно пиляльн дружин здються просто квіточкми.
Автор: zombie, додано 2-11-2017, 21:48
Відгуків 0
Переглядів: 1 447

Дев'ять ярдів (2000) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Плеєр
  • Трейлер
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail:
Введіть код: *
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий