Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Дев'ять в списку мертвих (2010)

Дев'ять в списку мертвих (2010) онлайн українською

Дивитися повний фільм Дев'ять в списку мертвих (2010) безкоштовно з українським дубляжем. Прокинувшись з шумом в голові і в абсолютному подиві від того, що відбувається в якійсь тісній і обшарпаній кімнаті, дев'ять незнайомих перш людей прийшли в повне замішання. По-перше, ніхто з них ніколи раніше не зустрічав один одного. А по-друге, всі вони були налякані, шоковані, і не мали ні найменшого уявлення як опинилися тут.

Прояснення і розуміння того, що відбувається прийшло трохи пізніше. З одкровенням людини в лякаючою масці, який, згідно з його ж записаному визнанням, викрав і привіз в це місце кожного з дев'ятки. Справжній божевільний, серійний вбивця і маніяк, він вирішив влаштувати гру в дусі «Пили». І поставив єдину умову для виживання – здогадатися, що пов'язує всіх людей в кімнаті. А щоб бранці і не думали ухилятися або шукати відповідей на питання «хто» і «чому», а також, щоб їм гадалося швидше, пригрозив вбивати по одній людині раз в десять хвилин. І свою обіцянку маніяк з великим задоволенням виконає. Адже у нього «Дев'ять в списку мертвих». А в нездійсненності поставленої задачі психопат більш ніж впевнений.
Автор: zombie, додано 2-11-2017, 21:53
Відгуків 0
Переглядів: 1 970

Дев'ять в списку мертвих (2010) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: