Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Дев'ять в списку мертвих (2010)

Дев'ять в списку мертвих (2010) онлайн українською

Дивитися повний фільм Дев'ять в списку мертвих (2010) безкоштовно з українським дубляжем. Прокинувшись з шумом в голові і в бсолютному подиві від того, що відбувється в якійсь тісній і обшрпній кімнті, дев'ять незнйомих перш людей прийшли в повне змішння. По-перше, ніхто з них ніколи рніше не зустрічв один одного. А по-друге, всі вони були нлякні, шоковні, і не мли ні нйменшого уявлення як опинилися тут.

Прояснення і розуміння того, що відбувється прийшло трохи пізніше. З одкровенням людини в лякючою мсці, який, згідно з його ж зписному визннням, викрв і привіз в це місце кожного з дев'ятки. Спрвжній божевільний, серійний вбивця і мніяк, він вирішив влштувти гру в дусі «Пили». І поствив єдину умову для виживння – здогдтися, що пов'язує всіх людей в кімнті. А щоб брнці і не думли ухилятися бо шукти відповідей н питння «хто» і «чому», ткож, щоб їм гдлося швидше, пригрозив вбивти по одній людині рз в десять хвилин. І свою обіцянку мніяк з великим здоволенням виконє. Адже у нього «Дев'ять в списку мертвих». А в нездійсненності поствленої здчі психопт більш ніж впевнений.
Автор: zombie, додано 2-11-2017, 21:53
Відгуків 0
Переглядів: 695

Дев'ять в списку мертвих (2010) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Плеєр
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail:
Введіть код: *
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий