Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Млин і хрест (2011)

Млин і хрест (2011) онлайн українською

  • Озвучка: Російська
  • Рік виходу: 2011
  • Жанр: Історичні, Драми
  • Країна: Швеція, Польщ
  • Тривалість: 92 хв. /01:32
  • Режисер: Лех Мєвські
Дивитися повний фільм Млин і хрест (2011) безкоштовно з українським дубляжем. «Млин і хрест» - це не те стндртне кіно в звичному нм розрізі, де хтось біжить хтось його догняє. Це своєрідний тривимірний шедевр, світ ожил кртини знменитого Пітер Бойгеля, нтхненого не менш легендрним твором «Стрсті Христові». Його шедевр «Шлях н Голгофу», як відомо з історичної довідки, під незвичним і дивним кутом зобрзив простих людей – солдтів, мельник, жінку, купця. Всі вони – рельні люди, які в момент створення полотн виявилися в одному і тому ж місці, зведені химерними поворотми долі. І «Млин і хрест» - це спроб режисер розширити рмки кртини, вилізли з межі дерев'яного бгету, т подивитися н продовження світу, нзвжди впечтнного художником в зстиглому обрзі.

Як скллися долі персонжів кртини після того як пензель втор поствил н них остнній штрих? Хто і чому ств їх прообрзом, і нвіщо сме в тких іпостсях митець зобрзив персонжів? Н ці, ткож н деякі інші питння глядч см знйде відповідь в зстиглій і одночсно розтягнутою у чсі роботі великого творця.
Автор: adminko, додано 4-11-2017, 16:35
Відгуків 0
Переглядів: 490

Млин і хрест (2011) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Плеєр
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail:
Введіть код: *
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий