Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Королівський роман (2012)

Королівський роман (2012) онлайн українською

Дивитися повний фільм Королівський роман (2012) безкоштовно з українським дубляжем. Кароліні не пощастило народитися в родині короля. Про що дівчина дізналася лише тоді, коли підійшла до віку заміжжя. Адже в династії монархів шлюби завжди служили засобом політичного і економічного розміну, а про таке поняття як любов ніхто і ніколи навіть не замислювався. Тому тепер їй – повноправнію принцесі, належить вийти заміж за концгерцога Норвезького Крістіана. Який, як відомо, страждає від важких психічних розладів і представляє небезпеку як для себе, так і для оточуючих. Але рішення короля не змінити – дочка повинна стати ще одним політичним інструментом в його великій грі.

Доведена рішенням батька до повної відмови, Кароліна несподівано зустрічає Фридрига Йогана – придворного польського доктора. Який несподівано зачіпає в серце дівчини такі струни, про існування яких вона і не підозрювала. Це ВОНО – те саме почуття, про яке пишуть романи і складають пісні. Але, на жаль, Кароліні і Фридригу не судилося пізнати справжнє щастя. Адже час грає проти них, і ось-ось відбудеться шлюб, який назавжди розлучить два закоханих серця.
Автор: adminko, додано 4-11-2017, 16:45
Відгуків 0
Переглядів: 4 369

Королівський роман (2012) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: