Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Королівський роман (2012)

Королівський роман (2012) онлайн українською

Дивитися повний фільм Королівський роман (2012) безкоштовно з українським дубляжем. Кроліні не пощстило нродитися в родині короля. Про що дівчин дізнлся лише тоді, коли підійшл до віку зміжжя. Адже в динстії монрхів шлюби звжди служили зсобом політичного і економічного розміну, про тке поняття як любов ніхто і ніколи нвіть не змислюввся. Тому тепер їй – повнопрвнію принцесі, нлежить вийти зміж з концгерцог Норвезького Крістін. Який, як відомо, стрждє від вжких психічних розлдів і предствляє небезпеку як для себе, тк і для оточуючих. Але рішення короля не змінити – дочк повинн стти ще одним політичним інструментом в його великій грі.

Доведен рішенням бтьк до повної відмови, Кролін несподівно зустрічє Фридриг Йогн – придворного польського доктор. Який несподівно зчіпє в серце дівчини ткі струни, про існувння яких вон і не підозрювл. Це ВОНО – те сме почуття, про яке пишуть ромни і склдють пісні. Але, н жль, Кроліні і Фридригу не судилося пізнти спрвжнє щстя. Адже чс грє проти них, і ось-ось відбудеться шлюб, який нзвжди розлучить дв зкохних серця.
Автор: adminko, додано 4-11-2017, 16:45
Відгуків 0
Переглядів: 1 723

Королівський роман (2012) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Плеєр
  • Трейлер
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail:
Введіть код: *
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий