Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Про людей і богів (2010)

Про людей і богів (2010) онлайн українською

  • Озвучка: Російська
  • Рік виходу: 2010
  • Жанр: Історичні, Драми
  • Країна: Фрнція
  • Тривалість: 120 хв. /02:00
  • Режисер: Ксв'є Бову
Дивитися повний фільм Про людей і богів (2010) безкоштовно з українським дубляжем. 1990-ті роки, віддлений првослвний монстир, розтшовний високо в Алжирських горх. Четверо монхів-фрнцузів вже двно живуть в мирі і злгоді зі своїми сусідми-мусульмнми, шнуючи і підтримуючи один одного. У повній грмонії зі світом вони осягють тємні знння про людей і богів і передють їх для своєї пстви. Але одного рзу їх тихе, розмірене життя порушує несподівний поворот. Чомусь люди, які ще вчор повжли і шнувли один одного, стли менш терпимі, більш гресивні і нлштовні вороже. А незбром зростюче нпруження вилилося в криввий терор і геноцид християн мусульмнми, і не менш жорстокі випди з боку остнніх.

Нлякні і розгублені, похитнулися у своїй вірі ченці збирються покинути службу і повернутися у Фрнцію. Але побчивши, що сме зрз їх місія знйшл спрвжню цінність, вір необхідн людям як ніколи рніше, вони вирішують злишитися. І до остннього боротися з жорстокістю, злістю і ненвистю з допомогою добр, любові і духовності. І з кожним днем їх рішучість все міцніє, впевненість у првоті свого рішення знходить все нові й нові підтвердження.
Автор: adminko, додано 4-11-2017, 16:49
Відгуків 0
Переглядів: 758

Про людей і богів (2010) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Плеєр
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail:
Введіть код: *
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий