Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Наполеон Динаміт (2004)

Наполеон Динаміт (2004) онлайн українською

  • Озвучка: Російська
  • Рік виходу: 2004
  • Жанр: Комедії
  • Країна: США
  • Тривалість: 96 хв. /01:36
  • Режисер: Джред Хесс
Дивитися повний фільм Наполеон Динаміт (2004) безкоштовно з українським дубляжем. Якщо б Нполеон Динміт не вирішив блотувтися н посду президент школи, ніхто і не зпм'ятв би, що ткий хлопець взглі коли вчився в школі. Тихий, спокійний і до межі дивний – мйже весь чс проводив Нполеон у смоті, млюючи незрозумілих тврин і всяку нісенітницю бо лючись з бртом. Шкільний ізгой, тихоня і «фрік» - він був тим смим хлопцем, нд яким нвіть глумитися і потіштися вже двно було нікому не цікво. А в підлітковій ієррхії дивк зймв місце десь між лвкою і горщиком для квітів.

Але одного рзу з незрозумілих причин Динміт осінило – він повинен довести всім, що його нем чого доводити. Абсолютно незрозуміло, як ця думк пов'язн з вирішенням змгтися з посду президент, ле сме з неї почлся історія боротьби і пригод, подібних яким у житті Нполеон ще не бувло. Рзом зі своїм другом він кинув виклик нйпопулярнішій дівчинці в школі – Сммер Візлі, з яку і без гітції було дві третини школярів. Але відступти вже було пізно, т й не додумвся чому Нполеон до того, щоб вибчитися і збрти зяву.
Автор: zombie, додано 4-11-2017, 16:54
Відгуків 0
Переглядів: 404

Наполеон Динаміт (2004) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Плеєр
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail:
Введіть код: *
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий