дцять) дивитися онлайн українською мовою безкоштовно"> дцять) дивитися онлайн українською мовою безкоштовно">
Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Темний світ: Рівновага (Дві тисячі триндцять)

Темний світ: Рівновага (Дві тисячі триндцять) онлайн українською

Темный мир: Рвновесие
  • Якість: HDRip
  • Звук: Оригінал
  • Озвучка: Російська
  • Рік виходу: Дві тисячі триндцять
  • Жанр: Пригоди, Фентезі
  • Країна: Росія
  • Тривалість: 95 хв. /01:35
  • Режисер: Олег Асдулин
Дивитися повний фільм Темний світ: Рівновага (Дві тисячі триндцять) безкоштовно з українським дубляжем. Ніхто не може скзти, коли Тіні вперше з'явилися в ншому світі. Смі древні мисливці н них стверджувли, ніби незримі безтілесні створення ночі були звжди. Споконвіку вони були елементми темряви, які звжли добр і світл здобути одноосібну перемогу в одвічному поєдинку сторін. Нчебто ці тіні нсичують енергією «Темний світ: Рівновг» дотримуючи. Але остннім чсом їх ктивність помітно посилился, як і присутність у світі людей.

З кожним днем зхисники світл ловили і відпрвляли нзд у потойбічний світ все більше безтілесних духів. Але, незвжючи н це вони з кожним днем ствли все сміливіше і ктивніше. Хрчуючись людськими емоціями, висмоктуючи з людей сили і з особливим петитом пожирючи любов, вони живили собою якийсь портл в інший світ, де темряв знйшл лзівку в обхід првил і зсд хисткої рівновги. А це ознчє, що світу згрожує спрвжнє ншестя легіонів мороку, яке ось-ось вдрить в нш світ. Якщо, звичйно, мисливці з тінями – інші, безстршні зхисники світл не знйдуть червоточину і не зблокують темряві дорогу в цей світ.
Автор: zombie, додано 14-07-2018, 02:49
Відгуків 0
Переглядів: 623

Темний світ: Рівновага (Дві тисячі триндцять) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Плеєр
  • Трейлер
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail:
Введіть код: *
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий