Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Вовкодав з роду Сірих Псів (2006)

Вовкодав з роду Сірих Псів (2006) онлайн українською

Дивитися повний фільм Вовкодав з роду Сірих Псів (2006) безкоштовно з українським дубляжем. Він останній з роду Сірих Псів. Всю його родину і село де він жив винищив могутній воїн на прізвисько Людожер. Винищив жорстоко, з вигадкою і отримуючи задоволення від мук. І все на очах маленького хлопчика, який повинен був запам'ятати цей життєвий урок. І він запам'ятав Добре запам'ятав І присягнувся помститися. І ні багатоденні тортури, ані всілякі приниження, ні навіть каторга рудників не вибила з нього це бажання. Взявши собі прізвисько «Вовкодав з роду Сірих Псів» він все одно втік і відшукав свого лютого ворога, щоб відправити його до бога на уклін, змусивши заплатити криваву ціну за кожного вбитого члена колись великого племені.

Але коли помста була звершена, а вогонь у серці охолов, могутній воїн зрозумів, що тепер у його житті немає абсолютно ніякого сенсу. Адже помста, яким він жив, залишилося в минулому, а попереду ніхто і ніщо не чекає Вовкодава. Тому він пустився в мандри, надаючи послуги найманця у великих містах, і розшукуючи шлях до власного щастя. І одного разу, він його знайшов Правда не зовсім там, і зовсім не те, як того йому хотілося б.
Автор: adminko, додано 24-03-2017, 00:58
Відгуків 0
Переглядів: 4 026

Вовкодав з роду Сірих Псів (2006) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: