Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Дивергент (2014)

Дивергент (2014) онлайн українською

Divergent
Дивитися повний фільм Дивергент (2014) безкоштовно з українським дубляжем. Фільм дистонія «Дивергент», знятий за романом книги «Обрана» режисер якого став Ніл Бергер, книга написана Веронікою Рот. Сюжет фільму занесе нас в далеке майбутнє на Землі.

США, Чикаго - самовладний місто, нині у світі немає країн, всі куточки планети розділені по фракціях, тобто певним дистилятом, в яких люди, а точніше всі підлітки досягли планки понад 16 років зобов'язані зробити вибір. Всі фракції розподілені за певними якостями обмежує вибір на п'яти дистилляторах: ерудованість, щиросердність, заперечення, дружба, безстрашність. Всі підлітки вступили у фракцію дають клятву про те, що вони будуть служити своєму дистилляту все життя.
Автор: zombie, додано 5-11-2017, 10:38
Відгуків 0
Переглядів: 3 588

Дивергент (2014) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: