Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Акуловосьминог проти Китововка (2015)

Акуловосьминог проти Китововка (2015) онлайн українською

Дивитися повний фільм Акуловосьминог проти Китововка (2015) безкоштовно з українським дубляжем. І чого тільки не наплодит природа в затишних куточках, куди не ступала нога людська. Тим більше якщо її як слід подпихнуть генетичними експериментами. Подібними тим, яким займалася док Ельза, мріючи зробити прорив у науковій прикладної біології. Хоча абсолютно незрозуміло, чому для своїх дослідів вона вибрала гени вовка і кита-вбивці. Бути може, на тлі множення злості планувалося отримати ідеального солдата, або вивести новий тип особин імунних до подразника. Але вийшло у неї паршивенько. Не те, щоб фантастичний звір не ожив, навпаки – істота вийшло досить живучим і жвавим. Просто підкорятися волі генетика воно не планував, і плевало на всі спроби приручення. Куди цікавіше жага крові і вбивств – яке китоволк пустився з головою, за короткий час навівши галасу на всю округу, і неабияк скоротивши популяцію місцевих туристів.

Щоб вирішити проблему, і втихомирити гігантську машину умертвіння, місцевий денді вирішує піти найпростішим шляхом – і вбити двох зайців відразу. Тобто зловити акулоосьминога, який теж зводить з розуму риболовецькі трали, і зіштовхнути його з китоволком, щоб потім добити залишився в живих.
Автор: zombie, додано 5-11-2017, 10:39
Відгуків 0
Переглядів: 1 605

Акуловосьминог проти Китововка (2015) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: