Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Пекельний смерч (2015)

Пекельний смерч (2015) онлайн українською

Дивитися повний фільм Пекельний смерч (2015) безкоштовно з українським дубляжем. Для Америки смерчі не досить рідкісне явище. Але практично завжди вони мають суто природні коріння, і легко прогнозоване поява, так що людям вдається уникати серйозних проблем. Але цього разу все вийшло інакше.

Скотт – голова місцевих екоактивістів і пожежний за сумісництвом, вирішив разом з власною групою провести акцію інформування населення про небезпеку лісових пожеж. Для цього було вирішено повісити агітаційний банер на самій верхній точці місцевості – сусідять з містом зерносховищем. Але яке було щире здивування хлопця, коли вибравшись на пікову вершину елеватора, він виявив тикающее вибуховий пристрій, до детонації якого залишалися лічені секунди.

Лише дивом хлопця та його бригаді вдалося вціліти. А ось комори пощастило не так міцно – на місці страшного вибуху відразу утворилася воронка з палаючого зерна і низького тиску, яка закрутилася в жахливий смерч. Цей катаклізм швидко потягло на сторону, через атомну станцію і прилеглі господарства. А крайнім пунктом його напрямки явно став місто, нічого не відає про невідворотної смерті, яка пре прямо на нього.
Автор: zombie, додано 22-11-2017, 15:28
Відгуків 0
Переглядів: 1 752

Пекельний смерч (2015) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: