Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Пекельний смерч (2015)

Пекельний смерч (2015) онлайн українською

Дивитися повний фільм Пекельний смерч (2015) безкоштовно з українським дубляжем. Для Америки смерчі не досить рідкісне явище. Але прктично звжди вони мють суто природні коріння, і легко прогнозовне появ, тк що людям вдється уникти серйозних проблем. Але цього рзу все вийшло інкше.

Скотт – голов місцевих екоктивістів і пожежний з сумісництвом, вирішив рзом з влсною групою провести кцію інформувння нселення про небезпеку лісових пожеж. Для цього було вирішено повісити гітційний бнер н смій верхній точці місцевості – сусідять з містом зерносховищем. Але яке було щире здивувння хлопця, коли вибрвшись н пікову вершину елевтор, він виявив тикющее вибуховий пристрій, до детонції якого злишлися лічені секунди.

Лише дивом хлопця т його бригді вдлося вціліти. А ось комори пощстило не тк міцно – н місці стршного вибуху відрзу утворился воронк з плючого зерн і низького тиску, як зкрутился в жхливий смерч. Цей ктклізм швидко потягло н сторону, через томну стнцію і прилеглі господрств. А крйнім пунктом його нпрямки явно ств місто, нічого не відє про невідворотної смерті, як пре прямо н нього.
Автор: zombie, додано 22-11-2017, 15:28
Відгуків 0
Переглядів: 1 043

Пекельний смерч (2015) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Плеєр
  • Трейлер
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail:
Введіть код: *
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий