Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Назад у майбутнє 3 (1990)

Назад у майбутнє 3 (1990) онлайн українською

Дивитися повний фільм Назад у майбутнє 3 (1990) безкоштовно з українським дубляжем. Подорожі в чсі – не досить точн і вельми нендійн робот. І кому як не Мртіну з Доком про це знти крще інших. Адже в черговий рз випрвляючи зподіяну світової історії шкоду і вирушючи додому сильної поспіху, внтюристи зустрічють несподівну перешкоду у формі поломки мшини чсу, як і тк пережил н своєму віку дуже бгто. Тким чином, Мрті виявляється один однісінький у длекому 1955м році, ДОКА і зовсім попло злетіти в 1885 році, про що хлопець дізнється з посилки, дресовної йому божевільним винхідником. У ній говориться, що з вченим все в порядку, і він підготувв і сховв для свого нпрник іншу мшину чсу, як чекє його в зтишному місці. Але ледве було хлопчин зрдів рптово з'явился можливість повернутися додому, як з місцевих гзет він дізнється, що нездовго після відпрвки лист ДОК був убитий невідомими злочинцями. Вирішивши, що мйбутнє почекє ще трохи, Мрті відпрвляється нзд, щоб не дти жхливим подіям сттися.

Але порятунок ДОКА це ще тільки півспрви. Адже мндрівникм у чсі тк смо нлежить придумти, як розігнти свою диво-колымгу до необхідної швидкості в епоху, де нйшвидшим трнспортом ввжється породистий кінь.
Автор: adminko, додано 5-11-2017, 10:59
Відгуків 0
Переглядів: 2 271

Назад у майбутнє 3 (1990) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Плеєр
  • Трейлер
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail:
Введіть код: *
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий