Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Назад у майбутнє 3 (1990)

Назад у майбутнє 3 (1990) онлайн українською

Дивитися повний фільм Назад у майбутнє 3 (1990) безкоштовно з українським дубляжем. Подорожі в часі – не досить точна і вельми ненадійна робота. І кому як не Мартіну з Доком про це знати краще інших. Адже в черговий раз виправляючи заподіяну світової історії шкоду і вирушаючи додому сильної поспіху, авантюристи зустрічають несподівану перешкоду у формі поломки машини часу, яка і так пережила на своєму віку дуже багато. Таким чином, Марті виявляється один однісінький у далекому 1955м році, а ДОКА і зовсім попало залетіти в 1885 році, про що хлопець дізнається з посилки, адресованої йому божевільним винахідником. У ній говориться, що з вченим все в порядку, і він підготував і сховав для свого напарника іншу машину часу, яка чекає його в затишному місці. Але ледве було хлопчина зрадів раптово з'явилася можливість повернутися додому, як з місцевих газет він дізнається, що незадовго після відправки листа ДОК був убитий невідомими злочинцями. Вирішивши, що майбутнє почекає ще трохи, Марті відправляється назад, щоб не дати жахливим подіям статися.

Але порятунок ДОКА це ще тільки півсправи. Адже мандрівникам у часі так само належить придумати, як розігнати свою диво-колымагу до необхідної швидкості в епоху, де найшвидшим транспортом вважається породистий кінь.
Автор: adminko, додано 5-11-2017, 10:59
Відгуків 0
Переглядів: 5 915

Назад у майбутнє 3 (1990) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: