Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Назад у майбутнє (1985)

Назад у майбутнє (1985) онлайн українською

Дивитися повний фільм Назад у майбутнє (1985) безкоштовно з українським дубляжем. Марті МакФлая сміливо можна було назвати крутим хлопцем. Адже цей старшокласник хвацько ганяв на своєму тюнінгованій скейт-борді, і мав власну рок-групу, з якої давав концерти не тільки в межах рідної школи. Абсолютно незрозуміло, навіщо такому стильному і сучасному хлопчині дружити з простим божевільним винахідником – доктором Эмметом Брауном, якого хлопці називають просто ДОК. Але тим не менш Марті не просто спілкується з відлюдником, він навіть іноді допомагає йому в його дивних експериментах, адже вважає їх дуже цікавими та крутими. І в черговий раз все виявляється навіть крутіше, ніж очікували Марті з Доком. Адже останньому вдалося створити справжню машину часу, на основі крутий сучасної тачки, яка набравши достатню швидкість, може подолати просторово-часовий континуум і відправити водія в далеке минуле. І зовсім випадково скейтер стає першим випробувачем диво-апарату, переносячи себе у далекий 1955 рік – час, коли батьки хлопця теж були старшокласниками.

Ледь опинившись на місці і зрозумівши що сталося, Марті з жахом для себе усвідомлює що паливо в автомобілі закінчилося, і його точно не вистачить на дорогу додому. Все що залишається хлопчині – це відшукати тодішнього ДОКа і допомогти йому винайти машину часу набагато раніше, при цьому не порушивши природний хід історії.
Автор: zombie, додано 5-11-2017, 11:00
Відгуків 0
Переглядів: 7 287

Назад у майбутнє (1985) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: