Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Назад у майбутнє (1985)

Назад у майбутнє (1985) онлайн українською

Дивитися повний фільм Назад у майбутнє (1985) безкоштовно з українським дубляжем. Мрті МкФля сміливо можн було нзвти крутим хлопцем. Адже цей стршоклсник хвцько гняв н своєму тюнінговній скейт-борді, і мв влсну рок-групу, з якої двв концерти не тільки в межх рідної школи. Абсолютно незрозуміло, нвіщо ткому стильному і сучсному хлопчині дружити з простим божевільним винхідником – доктором Эмметом Бруном, якого хлопці нзивють просто ДОК. Але тим не менш Мрті не просто спілкується з відлюдником, він нвіть іноді допомгє йому в його дивних експериментх, дже ввжє їх дуже ціквими т крутими. І в черговий рз все виявляється нвіть крутіше, ніж очікувли Мрті з Доком. Адже остнньому вдлося створити спрвжню мшину чсу, н основі крутий сучсної тчки, як нбрвши досттню швидкість, може подолти просторово-чсовий континуум і відпрвити водія в длеке минуле. І зовсім випдково скейтер стє першим випробувчем диво-прту, переносячи себе у длекий 1955 рік – чс, коли бтьки хлопця теж були стршоклсникми.

Ледь опинившись н місці і зрозумівши що стлося, Мрті з жхом для себе усвідомлює що пливо в втомобілі зкінчилося, і його точно не вистчить н дорогу додому. Все що злишється хлопчині – це відшукти тодішнього ДОК і допомогти йому винйти мшину чсу нбгто рніше, при цьому не порушивши природний хід історії.
Автор: zombie, додано 5-11-2017, 11:00
Відгуків 0
Переглядів: 1 031

Назад у майбутнє (1985) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Плеєр
  • Трейлер
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail:
Введіть код: *
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий