Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Дивергент 4 (2018)

Дивергент 4 (2018) онлайн українською

Ascendant
Дивитися повний фільм Дивергент 4 (2018) безкоштовно з українським дубляжем. Втікши з міст Бетріс і Тобіс побчили спрвжній світ, який ніхто з живучих з стінми рніше ніколи не мв можливості спостерігти. Після цього відкриття стло очевидно, чому бгто років тому все людей розділили н п'ять фркцій, і зпроторили з ґрти зхисних стін (хоч зхищтися було по су не від кого). Але з тим же стло зрозуміло, що систем фркцій і поділу суспільств вже двно вичерпл себе. І прийшов чс сучсній людині скинути з себе кйдни чужої волі, і отримти повну свободу.

Однк длеко не всі змогли змиритися з відверто революційними ідеями двох втікчів дивергентов, оголошених в розшук як небезпечні злочинці. І спрв нвіть не в довірі людей до існуючої системи розподілів, у впевненості в її необхідності т првильності. Яку всіляко підтримує і розвивє піддним фктичний оргн упрвління містом – Бюро Генетичного Блгополуччя. І є тільки один спосіб зруйнувти систему – знищити цю оргнізцію. А плн подібного мсштбу удвох не здійснити. Тому переконуючи людей своїми розповідями в дусі «Дивергент, глв 4» втікчі почнуть збирти спрвжню рмію.

Фільми 2018 які вже вийшли

Автор: adminko, додано 6-12-2017, 23:19
Відгуків 0
Переглядів: 2 388

Дивергент 4 (2018) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

Загрузка...

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail:
Введіть код: *
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий