Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Дивергент 4 (2018)

Дивергент 4 (2018) онлайн українською

Ascendant
Дивитися повний фільм Дивергент 4 (2018) безкоштовно з українським дубляжем. Втікши з міста Беатріс і Тобіас побачили справжній світ, який ніхто з живучих за стінами раніше ніколи не мав можливості спостерігати. Після цього відкриття стало очевидно, чому багато років тому все людей розділили на п'ять фракцій, і запроторили за ґрати захисних стін (хоча захищатися було по су не від кого). Але з тим же стало зрозуміло, що система фракцій і поділу суспільства вже давно вичерпала себе. І прийшов час сучасній людині скинути з себе кайдани чужої волі, і отримати повну свободу.

Однак далеко не всі змогли змиритися з відверто революційними ідеями двох втікачів дивергентов, оголошених в розшук як небезпечні злочинці. І справа навіть не в довірі людей до існуючої системи розподілів, а у впевненості в її необхідності та правильності. Яку всіляко підтримує і розвиває підданим фактичний орган управління містом – Бюро Генетичного Благополуччя. І є тільки один спосіб зруйнувати систему – знищити цю організацію. А план подібного масштабу удвох не здійснити. Тому переконуючи людей своїми розповідями в дусі «Дивергент, глава 4» втікачі почнуть збирати справжню армію.

Фільми 2018 які вже вийшли

Автор: adminko, додано 6-12-2017, 23:19
Відгуків 1
Переглядів: 17 188

Дивергент 4 (2018) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Відгуки:
Гість Ірина 17 липня 2019 14:49
Викладіть будь ласка фільм, а то він або пропав або його не було. Всі дуже чекають 4 частину, а вона вже вийшла, навіть якщо в 2018 році а не в 2017. Так вже 2019
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: