Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Не кажи нікому (2006)

Не кажи нікому (2006) онлайн українською

Дивитися повний фільм Не кажи нікому (2006) безкоштовно з українським дубляжем. Вісім років тому Олексндр пережив жхливу тргедію – смерть дружини. Як стл жертвою серійного мніяк-вбивці. І хоч винувтця зловили і нвіть зсудили, свою причетність він визнв лише по семи епізодх, виключючи смерть Мрго. Але поліція повісил і це вбивство н нього, тк як докзи говорили про згльний почерку всіх злочинів мніяк.

З тих смих пір Олексндр тк і не зміг змиритися з думкою, що ЇЇ більше немє. «Не кжи нікому» про свого болю» - повторювв він собі. І нмгючись зглушити стрждння розірвного н шмтки серця, він з головою пішов у себе. А через бгто років шукючи втіхи своєї зрненої душі, несподівно знйшов його в обіймх Елліс – чрівною і смотньою дівчиною, з якою він швидко зблизився. Але як тільки життя здвлося б почл нлгоджувтися і поверттися н првильний курс, поліція несподівно знйшл ще дв тіл біля того місця, де бул вбит дружин Олексндр. І через схожість способу вбивств т інших детлей, виявлених копми, розслідувння смерті Мрго вирішили знову відкрити. Відкривючи в душі горюющего вдівця стру підсохлу рну.
Автор: zombie, додано 5-11-2017, 20:04
Відгуків 0
Переглядів: 1 682

Не кажи нікому (2006) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Плеєр
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail:
Введіть код: *
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий