Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Заручник (2005)

Заручник (2005) онлайн українською

Дивитися повний фільм Заручник (2005) безкоштовно з українським дубляжем. Джеф Теллі був професійним переговірником. Коли якийсь псих вирішував закінчити пограбування якого-небудь банку постаринке і взяти заручників, саме йому дзвонили з поліції і ЦРУ, запрошуючи вести переговори. Які Джеф володіючи тонким чуттям і розумінням психіки злочинців, завжди вигравав, даючи час спецназу провернути секретну операцію і пов'язати злочинців. Але один випадок перекреслив всі його попередні успіхи. Коли недооцінивши противника, парламентер втратив заручників і провалив перехоплення злочинців.

Не в силах змиритися з провалом, Джеф вирішив відійти від справ і поїхати в якийсь тихий і спокійний місто, де ні заручників, ні злочинців, ні переговорів. Але доля зовсім не збиралася залишати Теллі в спокої. Адже варто тільки йому увійти у смак тихим і розміреним життя, як якісь покидьки вирішили пограбувати місцеву бухгалтерію. А коли що-то в їх плані пішло не так, взяли в заручники родину головного рахівника і його самого, навіть не підозрюючи, що здійснили наліт на головну точку по відмиванню грошей місцевої мафії. Яка відреагувала блискавично – взяла в заручники родину Джефа, і поставили йому тільки одну умову – «заручник» і його сім'я повернуться додому неушкодженими.
Автор: adminko, додано 5-11-2017, 20:19
Відгуків 0
Переглядів: 2 030

Заручник (2005) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: