Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Шостий день (2000)

Шостий день (2000) онлайн українською

Дивитися повний фільм Шостий день (2000) безкоштовно з українським дубляжем. Науково-технічний прогрес на початку тридцятого століття набрав таких стрімких обертів, що фактично став небезпечним для самих людей. Тому міжнародними радами було вирішено втрутитися в ряд досліджень і поставити табу на деякі галузі науки. І найбільш суворим законом, який поставив жирний хрест на значній частині технологічного прогресу – став закон «Шостий день». Який забороняв клонування людей і експерименти в області генної інженерії. Але, незважаючи на це знайшлися охочі наплювати на міжнародні акти і домовленості. Адже спокуса створити собі власну армію двійників, болванок, пустушок – занадто велика. І де-то в підпільних лабораторіях під найсуворішим секретом мирно дрімали численні ембріони людини, очікуючи повного дозрівання і команди від свого творця.

Зовсім випадково простий пілот вертольота Адам Гібсон зміг впритул підійти до розкриття таємниці тіньової імперії клонів. І випадково дізнавшись про підготовку змови, став самим розшукуваним людиною у всьому всесвіті. А також останнім оплотом людства і єдиною надією на те, що армію клонів вийде зупинити раніше, ніж вона зітре в порошок все інше людство і поневолить останніх його представників.
Автор: adminko, додано 5-11-2017, 20:22
Відгуків 0
Переглядів: 2 479

Шостий день (2000) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: