Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Шостий день (2000)

Шостий день (2000) онлайн українською

Дивитися повний фільм Шостий день (2000) безкоштовно з українським дубляжем. Нуково-технічний прогрес н почтку тридцятого століття нбрв тких стрімких обертів, що фктично ств небезпечним для смих людей. Тому міжнродними рдми було вирішено втрутитися в ряд досліджень і поствити тбу н деякі глузі нуки. І нйбільш суворим зконом, який поствив жирний хрест н знчній чстині технологічного прогресу – ств зкон «Шостий день». Який збороняв клонувння людей і експерименти в облсті генної інженерії. Але, незвжючи н це знйшлися охочі нплювти н міжнродні кти і домовленості. Адже спокус створити собі влсну рмію двійників, болвнок, пустушок – зндто велик. І де-то в підпільних лборторіях під нйсуворішим секретом мирно дрімли численні ембріони людини, очікуючи повного дозрівння і комнди від свого творця.

Зовсім випдково простий пілот вертольот Адм Гібсон зміг впритул підійти до розкриття тємниці тіньової імперії клонів. І випдково дізнвшись про підготовку змови, ств смим розшукувним людиною у всьому всесвіті. А ткож остннім оплотом людств і єдиною ндією н те, що рмію клонів вийде зупинити рніше, ніж вон зітре в порошок все інше людство і поневолить остнніх його предствників.
Автор: adminko, додано 5-11-2017, 20:22
Відгуків 0
Переглядів: 855

Шостий день (2000) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Плеєр
  • Трейлер
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail:
Введіть код: *
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий