Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Майкл Клейтон (2007)

Майкл Клейтон (2007) онлайн українською

Дивитися повний фільм Майкл Клейтон (2007) безкоштовно з українським дубляжем. «Мйкл Клейтон» отримв прізвисько «Чистильник» ж ніяк не з свою любов до хімчистки і ідельно нчищених бшмки. А з те, що підчищв з клієнтми хвости – вирішуючи спори і розбіжності н користь збереження репутції великих компній. І з своє життя Клейтон не провлив жодної спрви. Спритно мніпулюючи зконом, він перетворювв н пил бгтомільйонні позови проти порушення трудового т вжиткового кодексу, тк смо допомгв відкупитися і зм'яти спрви, які можуть негтивно познчитися н репутції своїх клієнтів.

Але професіонлізм і безпринципність все ж звел юрист в глухий кут, з якого не і бути не може простих і приємних виходів. Тк, по одному із спрв проти великої корпорції спливли нові докзи, вкрдені одним з прцівників фірми. Т побчивши їх, приятель Клейтон вирішив перейти н бік обвинувч, і допомогти йому вигрти позов. І тепер Мйкл повинен вирішити, чи врті його кр'єрні мбіції життів бгтьох людей, пострждлих із-з чиєїсь ждібності і черствості. Т й ддуть йому прийняти рішення, дже тм де спрв вступю мільйони, одн людське життя перестє ознчти що-небудь.
Автор: adminko, додано 5-11-2017, 20:23
Відгуків 0
Переглядів: 505

Майкл Клейтон (2007) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Плеєр
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail:
Введіть код: *
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий