Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Ідеальний незнайомець (2007)

Ідеальний незнайомець (2007) онлайн українською

Дивитися повний фільм Ідеальний незнайомець (2007) безкоштовно з українським дубляжем. Свою кар'єру Ровена зробила на сенсації та скандали. Варто було котрійсь із знаменитостей тільки допустити найменшу помилку – стаття про це знищує репутацію зірки вже була в ранковому випуску журналу, де працювала дівчина. Але одного разу вона все ж таки стрибнула через голову – написала матеріал про одному впливовому людині. Який виявився занадто впливовим, щоб домогтися заборони на публікацію, і відсторонення Ровени від займаної нею посади.

Але дівчина не впадала у відчай. Адже прекрасно знала, що всього одна якісна сенсація забезпечить їй дорогу в будь видавництво і будь журнал. Залишилося лише знайти гідний уваги матеріал і придумати його вбивчу подачу. І сенсація не змусила себе довго чекати – одна з подруг дівчини розповіла про власника великої компанії, що не пропускає ні однієї спідниці – Хіллі. Який судячи з чуток замішаний у брудних справах і незаконних оборотках. Однак на одних чутках далеко не заїдеш. Тому Ровена вирішує зібрати побільше інформації, влаштувавшись на роботу до Хіллу під виглядом простий секретарки і створюючи вигляд, ніби він для неї «Ідеальний незнайомець» а не предмет уважного вивчення.
Автор: zombie, додано 5-11-2017, 20:26
Відгуків 0
Переглядів: 1 926

Ідеальний незнайомець (2007) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: