Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Колір ночі (1994)

Колір ночі (1994) онлайн українською

Дивитися повний фільм Колір ночі (1994) безкоштовно з українським дубляжем. Білл Кейпа ніколи і подумати не міг, що одного разу сам опиниться в кріслі своїх пацієнтів. Але після того як досвідчений психотерапевт одного разу допустив помилку і не помітив граничного стану психіки однієї з клієнток, в результаті якого вона викинулася з вікна його кабінету прямо під час сеансу. Це подія похитнуло впевненість психолога в собі. І він вирішив звернутися за допомогою до свого приятеля, який практикував курси групової терапії в сусідньому містечку.

Однак варто було тільки Біллу почати відвідувати групу, як його знайомий дивним чином помер за обставин, які наштовхують на думку про вбивство. Сумнівів немає, лікарю допоміг піти з життя хтось із його групи. От тільки хто і чому точив зуб на психолога? Це й вирішив з'ясувати Білл, перехопивши групові заняття. І незабаром на них він познайомився з Красунею – дівчиною з неймовірним шармом і магнетизмом. Яка буквально запаморочила голову психотерапевта і дещо відволікла його від погоні за химерою. А незабаром у групі Білла сталося ще однією вбивство. Незабаром після якого, копаючись в причинно-наслідкових зв'язках, психотерапевт дізнався, що його нова пасії пов'язана з усіма членами групи.
Автор: zombie, додано 22-11-2017, 15:26
Відгуків 0
Переглядів: 2 568

Колір ночі (1994) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: