Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Колір ночі (1994)

Колір ночі (1994) онлайн українською

  • Якість: HDRip
  • Звук: Дубляж
  • Озвучка: Російська
  • Рік виходу: 1994
  • Жанр: Трилери, Детективи, Мелодрами
  • Країна: США
  • Тривалість: 133 хв. /02:13
  • Режисер: Річрд Рш
Дивитися повний фільм Колір ночі (1994) безкоштовно з українським дубляжем. Білл Кейп ніколи і подумти не міг, що одного рзу см опиниться в кріслі своїх пцієнтів. Але після того як досвідчений психотерпевт одного рзу допустив помилку і не помітив грничного стну психіки однієї з клієнток, в результті якого вон викинулся з вікн його кбінету прямо під чс сенсу. Це подія похитнуло впевненість психолог в собі. І він вирішив звернутися з допомогою до свого приятеля, який прктикувв курси групової терпії в сусідньому містечку.

Однк врто було тільки Біллу почти відвідувти групу, як його знйомий дивним чином помер з обствин, які нштовхують н думку про вбивство. Сумнівів немє, лікрю допоміг піти з життя хтось із його групи. От тільки хто і чому точив зуб н психолог? Це й вирішив з'ясувти Білл, перехопивши групові зняття. І незбром н них він познйомився з Крсунею – дівчиною з неймовірним шрмом і мгнетизмом. Як буквльно зпморочил голову психотерпевт і дещо відволікл його від погоні з химерою. А незбром у групі Білл стлося ще однією вбивство. Незбром після якого, копючись в причинно-нслідкових зв'язкх, психотерпевт дізнвся, що його нов псії пов'язн з усім членми групи.
Автор: zombie, додано 22-11-2017, 15:26
Відгуків 0
Переглядів: 1 032

Колір ночі (1994) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Плеєр
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail:
Введіть код: *
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий