Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ На відстані удару (1993)

На відстані удару (1993) онлайн українською

Дивитися повний фільм На відстані удару (1993) безкоштовно з українським дубляжем. Коли в місті з'явився черговий божевільний мніяк, зробивши серію звірячих вбивств, Том Хрді був одним з перших опертивників, хто приступив до розслідувння цієї спрви. Але н відміну від своїх колег, поліцейський мв влсну версію подій. Адже з підозрми Том орудувв не просто божевільний з нвичкми бійця згону морських котиків, хтось із згону поліції. Зндто вже легко злочинець обігрвв клсичні методи ведення слідств і водив нишпорок з ніс.

Але ніхто не підтримв Тому в його переконннях, ввжючи їх не більше ніж висмоктним з пльця мячнею зрботвшегося коп. Більш того, опертивник нвіть перевели в згін водної поліції, щоб він не плутвся під ногми у слідств зі своїми божевільними ідеями. Але це не звдило поліцейському продовжувти влсне розслідувння, нмгючись вийти н слід брудного коп, і з сумісництвом серійного вбивці. Тоді він ще не підозрювв, що той, кого він весь цей чс відчйдушно нмгвся зловити перебувв «Н відстні удру», і см відчйдушно шукв зустрічі з не в міру проникливого сищик.
Автор: adminko, додано 5-11-2017, 20:30
Відгуків 0
Переглядів: 646

На відстані удару (1993) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Плеєр
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail:
Введіть код: *
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий