Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ На відстані удару (1993)

На відстані удару (1993) онлайн українською

Дивитися повний фільм На відстані удару (1993) безкоштовно з українським дубляжем. Коли в місті з'явився черговий божевільний маніяк, зробивши серію звірячих вбивств, Том Харді був одним з перших оперативників, хто приступив до розслідування цієї справи. Але на відміну від своїх колег, поліцейський мав власну версію подій. Адже за підозрами Тома орудував не просто божевільний з навичками бійця загону морських котиків, а хтось із загону поліції. Занадто вже легко злочинець обігравав класичні методи ведення слідства і водив нишпорок за ніс.

Але ніхто не підтримав Тому в його переконаннях, вважаючи їх не більше ніж висмоктаним з пальця маячнею заработавшегося копа. Більш того, оперативника навіть перевели в загін водної поліції, щоб він не плутався під ногами у слідства зі своїми божевільними ідеями. Але це не завадило поліцейському продовжувати власне розслідування, намагаючись вийти на слід брудного копа, і за сумісництвом серійного вбивці. Тоді він ще не підозрював, що той, кого він весь цей час відчайдушно намагався зловити перебував «На відстані удару», і сам відчайдушно шукав зустрічі з не в міру проникливого сищика.
Автор: adminko, додано 5-11-2017, 20:30
Відгуків 0
Переглядів: 3 041

На відстані удару (1993) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: