Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ 5 невідомих (2005)

5 невідомих (2005) онлайн українською

Дивитися повний фільм 5 невідомих (2005) безкоштовно з українським дубляжем. Коли «5 невідомих» один одному чоловіків опам'яталися на одному закритому промисловому складі, кожен з них першим ділом спробував пригадати, як тут опинився. І не зміг. З недовірою один до одного і підозрою до всіх оточуючих, хлопці спробували відтворити загальну картину подій, зліпивши її як пазл з уривчастих спогадів кожного. І ось що вдалося з'ясувати:

По-перше, між чоловіками була якась бійка. Про це свідчили сліди побоїв. По-друге, далеко не всі на цьому складі перебували з власної волі. В підтримку цього свідчили наручники, якими був прикутий один з чоловіків, і трос, яким кріпився до стільця іншого. Та й позавчорашня газета на столі з виділеної статтею про пропажу 2х відомих бізнесменів говорила про те, що в цій кімнаті перебуває відразу 3 злочинця і 2 жертви. Але ось з-за якоїсь бійки і випадково враженого балона з газом стався витік небезпечного хімікату, який вирубав всіх і геть стер їх спогади. А значить, що злочинцем може опинитися кожен. Так само, як і жертвою А поліція в цей момент вже впритул підбирається до місця ув'язнення викрадених.
Автор: zombie, додано 5-11-2017, 20:48
Відгуків 0
Переглядів: 3 777

5 невідомих (2005) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: