Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ 5 невідомих (2005)

5 невідомих (2005) онлайн українською

Дивитися повний фільм 5 невідомих (2005) безкоштовно з українським дубляжем. Коли «5 невідомих» один одному чоловіків опм'ятлися н одному зкритому промисловому склді, кожен з них першим ділом спробувв пригдти, як тут опинився. І не зміг. З недовірою один до одного і підозрою до всіх оточуючих, хлопці спробувли відтворити згльну кртину подій, зліпивши її як пзл з уривчстих спогдів кожного. І ось що вдлося з'ясувти:

По-перше, між чоловікми бул яксь бійк. Про це свідчили сліди побоїв. По-друге, длеко не всі н цьому склді перебувли з влсної волі. В підтримку цього свідчили нручники, якими був прикутий один з чоловіків, і трос, яким кріпився до стільця іншого. Т й позвчоршня гзет н столі з виділеної стттею про пропжу 2х відомих бізнесменів говорил про те, що в цій кімнті перебувє відрзу 3 злочинця і 2 жертви. Але ось з-з якоїсь бійки і випдково врженого блон з гзом ствся витік небезпечного хімікту, який вирубв всіх і геть стер їх спогди. А знчить, що злочинцем може опинитися кожен. Тк смо, як і жертвою А поліція в цей момент вже впритул підбирється до місця ув'язнення викрдених.
Автор: zombie, додано 5-11-2017, 20:48
Відгуків 0
Переглядів: 802

5 невідомих (2005) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Плеєр
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail:
Введіть код: *
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий