Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Останній скаут (2017)

Останній скаут (2017) онлайн українською

  • Якість: HDRip
  • Звук: Дубляж
  • Озвучка: Російська
  • Рік виходу: 2017
  • Жанр: Фантастика
  • Країна: Великобритнія
  • Режисер: Сймон Філліпс
Дивитися повний фільм Останній скаут (2017) безкоштовно з українським дубляжем. нній скут"> Після стрімкої ядерної війни між США і Китєм Земля виявился знищеною в плні придтності до життя. Злишок тих, кому пощстило пережити безліч глобльних ктстроф злишилися чекти своєї долі, зкопвшись у підземні бункери і спостерігючи з тим, як зпси продовольств і води поступово вичерпуються. Якщо терміново не знйти новий дім для людств – то незбром не злишиться нікого, ні бідних, ні бгтих, ні білих, ні чорних Абсолютно ніякого життя н Землі.

Тому з остнніх сил членми міжнродної місії був модернізовний і перебудовний єдиний вцілілий внтжний корбель, і поспішно зібрн комнд стронвтів. Які повинні терміново відпрвитися н пошуки нового дому для всіх землян. І поки «Остнній скут» «Пегс» безрезульттно борознить безкрйні простори космосу, людство стрімко скорочується. Але рптов зустріч з іншим корблем відроджує ндію н новий світ. Адже міжзоряний конткт може стти тим виходом, який шукли Земляни. Або їх остнньої хвилину в історії всесвіту.

Фільми 2017 які вже вийшли онлайн

Автор: zombie, додано 10-04-2018, 15:22
Відгуків 0
Переглядів: 1 521

Останній скаут (2017) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Плеєр
  • Трейлер
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail:
Введіть код: *
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий