Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Револьвер (2005)

Револьвер (2005) онлайн українською

Дивитися повний фільм Револьвер (2005) безкоштовно з українським дубляжем. Джейку звжди щстило в крти. Тк, підсів з стіл ще будучи дитиною, він нвчився впрвно керувти своїми емоціями і тверезо оцінювти ситуцію, ствши в результті професійним грвцем в покер. Але вже пру років тому, ще до того, як Джейк доріс до серйозних ігор, крткові змгння н гроші зборонили, як незконний бізнес. І весь світ зртних ігор пішов у підпілля. А рзом з ним і Джейк, який ств звсідником підвлів і здвірків нічних клубів, де ніч від ночі проводили ігри по серйозному. Однк зірвти скільки-то великий куш у чоловік не виходило. Адже як тільки оргнізтори ігор помічли тлнти Джейк, вони тут же усувли його від гри. І лише з Мки все вийшло нвпки. Тк, нпередодні чергового чемпіонту втртивши вжливого грвця, він вирішив змінити його н Джейк, зробивши того відповідну пропозицію. Однк знючи суворий хрктер і погну слву бндит, хлопець відмовив. Але в підсумку все одно сів з стіл, щоб витягнути свою сім'ю з-під дул пістолет зрозумілого мфіозі. І стлося непопрвне – Джейк обігрв всіх, зірввши великий куш В результті зв'язлся бійк, гроші пропли, зскочили проджні копи звинувтили в усьому смого новенького з грвців.

Тк Джейк отримв свій довгий строк в 7 років, опинившись в одиночній кмері. Але незбром він виявив, що його сусіди по обидві сторони – цікві люди, мйстри «розводок» і шхової стртегії, які спілкуються шляхом зписок в книгх, що передються один одному через прцівник бібліотеки. Грючи в шхи, вони сильно досягли успіху в розробці нової універсльної формули, з допомогою якої можн злмти будь-яку гру. І ствши читти їх листувння, Джейк зумів розібртися що до чого, вийшовши н свободу з уже чітко сформовним плном в голові.
Автор: zombie, додано 5-11-2017, 21:00
Відгуків 0
Переглядів: 680

Револьвер (2005) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Плеєр
  • Трейлер
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail:
Введіть код: *
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий