Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Револьвер (2005)

Револьвер (2005) онлайн українською

Дивитися повний фільм Револьвер (2005) безкоштовно з українським дубляжем. Джейку завжди щастило в карти. Так, підсів за стіл ще будучи дитиною, він навчився вправно керувати своїми емоціями і тверезо оцінювати ситуацію, ставши в результаті професійним гравцем в покер. Але вже пару років тому, ще до того, як Джейк доріс до серйозних ігор, карткові змагання на гроші заборонили, як незаконний бізнес. І весь світ азартних ігор пішов у підпілля. А разом з ним і Джейк, який став завсідником підвалів і задвірків нічних клубів, де ніч від ночі проводили ігри по серйозному. Однак зірвати скільки-то великий куш у чоловіка не виходило. Адже як тільки організатори ігор помічали таланти Джейка, вони тут же усували його від гри. І лише з Маки все вийшло навпаки. Так, напередодні чергового чемпіонату втративши важливого гравця, він вирішив замінити його на Джейка, зробивши того відповідну пропозицію. Однак знаючи суворий характер і погану славу бандита, хлопець відмовив. Але в підсумку все одно сів за стіл, щоб витягнути свою сім'ю з-під дула пістолета зарозумілого мафіозі. І сталося непоправне – Джейк обіграв всіх, зірвавши великий куш В результаті зав'язалася бійка, гроші пропали, а заскочили продажні копи звинуватили в усьому самого новенького з гравців.

Так Джейк отримав свій довгий строк в 7 років, опинившись в одиночній камері. Але незабаром він виявив, що його сусіди по обидві сторони – цікаві люди, майстри «розводок» і шахової стратегії, які спілкуються шляхом записок в книгах, що передаються один одному через працівника бібліотеки. Граючи в шахи, вони сильно досягли успіху в розробці нової універсальної формули, за допомогою якої можна зламати будь-яку гру. І ставши читати їх листування, Джейк зумів розібратися що до чого, вийшовши на свободу з уже чітко сформованим планом в голові.
Автор: zombie, додано 5-11-2017, 21:00
Відгуків 0
Переглядів: 753

Револьвер (2005) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Плеєр
  • Трейлер
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail:
Введіть код: *
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий