Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Право на вбивство (2008)

Право на вбивство (2008) онлайн українською

Дивитися повний фільм Право на вбивство (2008) безкоштовно з українським дубляжем. Томс і Девід бгто років були нпрникми. Тк, віддвши рідного поліцейської дільниці солідну кількість років пртнери стли живою притчею во язицех і легендою відділу, розкривши сотні склдних і зплутних спрв. Але тепер прийшл пор брвим копм відпочити і відпрвитися в зслужену пенсію. Але перед виходом н пенсію, вони вирішили розслідувти спільно свою остнню спрву. Яким виявилося вбивство сутенер – злочин, який не обіцяв бути склдним. Адже ворогів у ткого кримінльного елементу нпевно було безліч, і більшість з них вже мють привід особи, яких буде просто зловити, однк копи помилялися.

Адже ця смерть несл відсилння до більш двнього спрві, яке колись теж розслідувли Томс і Девід. Тоді в місті з'явився якийсь нродний месник, який вбивв злочинців, злишючи н їх тілх чотиривірші з випрвдннями. Ввжючи, що мє «Прво н вбивство», серійний мніяк з усіх сил нмгвся очистити вулиці від кримінлу, доки не зник без сліду. І тепер, судячи з усього, вбивця знову вирішив розпочти цикл своїх криввих розпрв. А нйбільш склдність у тому, що з бгто років він досконло вивчив детективів, які прцюють по його спрвх і нвіть зпсся деякими компрометуючими мтерілу. А знчить, що підозри в скоєнні дних злочинів незбром можуть впсти і н них.
Автор: zombie, додано 2-11-2018, 09:54
Відгуків 0
Переглядів: 941

Право на вбивство (2008) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Плеєр
  • Трейлер
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail:
Введіть код: *
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий