Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Право на вбивство (2008)

Право на вбивство (2008) онлайн українською

Дивитися повний фільм Право на вбивство (2008) безкоштовно з українським дубляжем. Томас і Девід багато років були напарниками. Так, віддавши рідного поліцейської дільниці солідну кількість років партнери стали живою притчею во язицех і легендою відділу, розкривши сотні складних і заплутаних справ. Але тепер прийшла пора бравим копам відпочити і відправитися в заслужену пенсію. Але перед виходом на пенсію, вони вирішили розслідувати спільно свою останню справу. Яким виявилося вбивство сутенера – злочин, який не обіцяв бути складним. Адже ворогів у такого кримінального елементу напевно було безліч, і більшість з них вже мають привід особи, яких буде просто зловити, однак копи помилялися.

Адже ця смерть несла відсилання до більш давнього справі, яке колись теж розслідували Томас і Девід. Тоді в місті з'явився якийсь народний месник, який вбивав злочинців, залишаючи на їх тілах чотиривірші з виправданнями. Вважаючи, що має «Право на вбивство», серійний маніяк з усіх сил намагався очистити вулиці від криміналу, доки не зник без сліду. І тепер, судячи з усього, вбивця знову вирішив розпочати цикл своїх кривавих розправ. А найбільша складність у тому, що за багато років він досконало вивчив детективів, які працюють по його справах і навіть запасся деякими компрометуючими матеріалу. А значить, що підозри в скоєнні даних злочинів незабаром можуть впасти і на них.
Автор: zombie, додано 1-12-2018, 08:09
Відгуків 0
Переглядів: 2 350

Право на вбивство (2008) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: