Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Ванільне небо (2010)

Ванільне небо (2010) онлайн українською

Дивитися повний фільм Ванільне небо (2010) безкоштовно з українським дубляжем. У Девід в житті було все – влсну прибуткову і улюблен спрв (чоловік володів видвничим домом), кохн дівчин Джулін, і величезн кількість грошей, які вжко було витртити нвіть з кільк життів. Тому, чоловік особливо не морочився, проплюючи життя як тільки міг – круті тчки, глсливі вечірки і гулянки до рнку. До того ж з особою Девід, він був гідний перших рядків у хіт-прді нйпривбливіших предствників сильної стті, він не відчувв брку увги.

Але одного рзу в житті плейбоя все змінилося, коли повертючись з чергової тусовки, він потрпив в втоктстрофу. Провлявшись якийсь чс в комі, чоловік прийшов в себе і виявив численні кліцтв, нйстршнішим з яких виявилося спотворене до невпізнння обличчя, більше схож н гримсу злого персонж з фільму жхів. Змушений приховувти це неподобство з мскою, Девід тк і не зміг змиритися зі своїм новим виглядом, нвіть звернувшись з допомогою до психолог. Але поступово він починє розуміти, що вся його минуле життя бул зовсім не ткою, якою він звик її бчити до врії.
Автор: adminko, додано 14-11-2017, 01:47
Відгуків 0
Переглядів: 1 173

Ванільне небо (2010) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Плеєр
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail:
Введіть код: *
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий