Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Пам'ятай (2000)

Пам'ятай (2000) онлайн українською

Дивитися повний фільм Пам'ятай (2000) безкоштовно з українським дубляжем. Леонрд тк і не зміг змиритися зі смертю своєї дружини. Нвіть вийшовши з лікрні, він не опустив рук, і вирішив, незвжючи н відмову поліції допомгти влсноруч розслідувти її вбивство. І нвіть влсний серйозн недуг – короткочсн мнезія, не зупинив хлопця. Првд, це сильно уповільнило розслідувння. Адже кожні 10 хвилин пм'ять Леонрд стирлся, і всі досягнення обнулялися.

Але невдовзі чоловік придумв, як з цим боротися, злишючи смому собі зписки, роблячи ттуювння з ключовими фктми влсного розслідувння і прикупивши стренький полроїд для швидких знімків. А пізніше всі свої думки і умовиводи Леонрд ств зписувти в щоденник, який після втрти пм'яті нсмперед перечитувв. І нвіть при всьому цьому, без допомоги Нтлі, як вирішил вплуттися в історію з розслідувнням з жлю, і Тедді, у якого були схожі мотиви допомогти, Леонрд б нвряд чи просунувся длеко. Але рз з рзом перечитуючи свої ж зписи щодо влсних помічників, і особливо роздуми з познчкою «Пм'ятй», чоловік все більше починє сумнівтися в їх безкорисності і вірності.
Автор: zombie, додано 5-11-2017, 21:07
Відгуків 0
Переглядів: 831

Пам'ятай (2000) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Плеєр
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail:
Введіть код: *
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий