Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Донні Дарко (2001)

Донні Дарко (2001) онлайн українською

Дивитися повний фільм Донні Дарко (2001) безкоштовно з українським дубляжем. «Донні Дрко» звжди бул проблемною дитиною. Адже ще в рнньому дитинстві його стли мучити дивні бчення, які не припинялися і лише чстішли з рокми. А потім, після низки обстежень лікрі дігностувли легкий випдок шизофренії, і цілої низки супутніх розлдів психіки. І в результті медикментозного лікувння Донні довелося повірити, що людин в костюмі кролик, який регулярно є до нього – не більше ніж плід його хворої уяви. Однк це нітрохи не перешкодило йому врятувти смого Донні, і його сім'ю.

Тк, у смий переддень Хеллоуїн з дивним збігом обствин н будинок родини Дрко впв літковий двигун, який відколовся в результті врії міжнродного рейсу. Бгтотонн конструкція приземлился якрз тм, де спв Донні. А точніше повинен був спти. Адже нездовго до цього провидіння звел хлопця длеко від влсного дому. У своєму припдку хлопець дізнвся ткож, що до кінця світл злишилися лічені дні, і якщо не змінити хід подій, то незбром згинуть всі без винятку нвколишні юного пророк-психопт люди.
Автор: adminko, додано 5-11-2017, 21:07
Відгуків 0
Переглядів: 386

Донні Дарко (2001) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Плеєр
  • Трейлер
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail:
Введіть код: *
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий