Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Лапочка 2: Місто танцю (2011)

Лапочка 2: Місто танцю (2011) онлайн українською

Дивитися повний фільм Лапочка 2: Місто танцю (2011) безкоштовно з українським дубляжем. У недалекому минулому любов до танців ледь не довела Марію до в'язниці. Так, вплутавшись у вуличну танцювальну команду, вона і не помітила як разом зі своїми приятелями скотилася до стану простий банди, яка не гребує криміналом і дрібним бандитизмом. І врешті-решт Марія попалася, і ледь не загриміла за грати на солідний термін.

Вийшовши на свободу, дівчина дала собі обітницю – ніколи не вступати в танцювальні або будь-які інші банди. Правда навіть такі перипетії долі не відбили у Марії бажання займатися хореографією. Тому знайшовши тимчасову роботу, вона приймається за старе – вивчати руху, відпрацьовувати техніки і ставити номери. Саме за цим і застає її Брендон – лідер молодої команди HD, який хоче щоб «Лапочка 2: Місто танцю» відвідала в складі його команди. Однак престижне змагання вуличних танцюристів, яке проводиться щорічно, привернуло не тільки Брендона. Так, колишній хлопець Марії Луїс теж зібрав стару компанію, щоб спробувати сили в змаганні і заслужити цінну нагороду. І тепер Марії належить зробити нелегкий вибір – повернутися до свого старого досвідченого колективу, або підсилити собою позиції невпевнених новачків. І це якщо не згадувати про клятву – не вступати у вуличні команди.
Автор: adminko, додано 6-11-2017, 21:42
Відгуків 0
Переглядів: 2 759

Лапочка 2: Місто танцю (2011) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: