Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Мила Френсіс (2012)

Мила Френсіс (2012) онлайн українською

Дивитися повний фільм Мила Френсіс (2012) безкоштовно з українським дубляжем. Інакше ніж «Мила Френсіс», цю чарівну і нескінченно позитивну дівчину навіть у далеких знайомих язик не повертався назвати. Адже життя доклала всіх зусиль, щоб розтоптати, розчавити і втопити під своїми постійними хвилями Френсіс. Але, незважаючи на це, дівчина завжди знаходила в собі сил надаватися вище цього, ловити і сідлати ту хвилю, яка повинна була її зім'яти, при цьому відмінно розважаючись і проводячи час.

Так, втративши житло і роботу в Нью-Йорку, і опинившись фактично без будинку й роботи, дівчина бездумно зривається в Париж, де влаштовується в танцювальну групу. Але ні з танцями, ні з роботою Френсіс очікувано не щастить. І навіть хлопець, якого вона зустрічає в нічному клубі, хоч і запрошує її до себе додому і не виганяє після бурхливої ночі, незабаром починає водити у квартиру інших дівчат для цілком зрозумілих амурних пригод. Але, незважаючи на це, «Мила Френсіс» не сумує і продовжує плисти за течією долі, черпаючи задоволення від життя широко розчепіреними долонями і навіть і не замислюючись про те, щоб зупинитися або розсудливим.
Автор: adminko, додано 6-11-2017, 22:19
Відгуків 0
Переглядів: 6 797

Мила Френсіс (2012) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: