Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ А в душі я танцюю (2004)

А в душі я танцюю (2004) онлайн українською

  • Якість: HDRip
  • Звук: Дубляж
  • Озвучка: Російська
  • Рік виходу: 2004
  • Жанр: Комедії, Мелодрами, Драми
  • Країна: Великобритнія, Ірлндія
  • Тривалість: 98 хв. /01:38
  • Режисер: Деміен О'доннелл
Дивитися повний фільм А в душі я танцюю (2004) безкоштовно з українським дубляжем. Мйкл у свої 24 роки ніколи не злишв центр для людей з обмеженими можливостями. Куди потрпив зі стршним дігнозом «церебрльний прліч». Прикутий до крісл і позбвлений можливості вирзно висловлювти свої думки, зі сторони він чсто здввся безглуздим і недлеким. Хоч нспрвді досттньо було вникнути в речі Мйкл і спробувти його зрозуміти, як ствло очевидно, що в цьому змученому тілі живе душ спрвжнього мислителя з небияким інтелектом.

Але до Рорі подібних спроб ніхто не здійснювв. І хлопчин тк і злишвся смотнім, прикутим до крісл інвлідом у жорстокому і бйдужому світі. Але Рорі – н подібні речі він просто плювл з високої гори. І хоч коли-то він н відміну від Мйкл міг нсолоджувтися рдощми життя, будучи простою людиною, він ні про що не жлкувв і не сумувв. Ну і що, що його тіло поступово вбивє м'язов трофія, і з кожним місяцем хвороб прогресуючи збирє остнні життєві сили? Хіб це привід витрчти і без того тку коротку життя н співчуття і печль? Адже як скзв Рорі Мйклу – нехй я прлізовний, «А в душі я тнцюю».
Автор: zombie, додано 6-11-2017, 22:33
Відгуків 0
Переглядів: 617

А в душі я танцюю (2004) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Плеєр
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail:
Введіть код: *
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий