Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Танцююча в темряві (2000)

Танцююча в темряві (2000) онлайн українською

  • Якість: HDRip
  • Звук: Дубляж
  • Озвучка: Російська
  • Рік виходу: 2000
  • Жанр: Кримінал, Драми
  • Країна: Нідерлнди, Днія
  • Тривалість: 135 хв. /02:15
  • Режисер: Лрс фон Трієр
Дивитися повний фільм Танцююча в темряві (2000) безкоштовно з українським дубляжем. У 1960-ті роки в Чехословччині відбуввся криз ткого мсштбу, що більш чстин прцездтного нселення крїни нмглся виїхти з її межі, породивши хвилю емігрції. Сельм бул в числі тих, хто збжв поїхти. І хоч в Америці вон знйшл лише скромну посду різноробочого н промисловому зводі, оплти з яку ледь вистчло, щоб орендувти трейлер у місцевого поліцейського – це все одно було крще, ніж чекти голодної смерті н бтьківщині.

Але не тільки голод штовхв Сельму н переїзд. Тк, ще в молодості вон дізнлся, що успдкувл від своїх бтьків вжку хворобу, як поступово погіршує зір людини і призводить до повної сліпоти. Більше того, її син ткож хворий н цю недугу, і допомогти йому може тільки дороге лікувння. Сме тому жінк і вирішил переїхти в Америку, орендувти стрий трейлер змість будинку і відмовляти собі у всьому, щоб зібрти гроші н лікувння син. Що з кожним роком стє все склдніше, дже см Сельм все більше втрчє зір, нмгючись приховти від усіх свою проблему. Якої не збрилися скористтися недоброзичливці. Тк, орендр будинку н колесх, дізнвшись про зощдження Сельми, і місце де вони лежть, вирішив привлснити собі чужі гроші. А н роботі дізнвшись про зір жінки, вирішили вигнти її швидше, поки не довелося плтити ндбвку з інвлідність. Тк Сельм опинился один н один зі своїми проблемми і людською жорстокістю, немов «Тнцююч в темряві».
Автор: zombie, додано 6-11-2017, 22:34
Відгуків 0
Переглядів: 906

Танцююча в темряві (2000) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Плеєр
  • Трейлер
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail:
Введіть код: *
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий