Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Всі можуть танцювати (2013)

Всі можуть танцювати (2013) онлайн українською

  • Озвучка: Російська
  • Рік виходу: 2013
  • Жанр: Мелодрами
  • Країна: Індія
  • Тривалість: 160 хв.
  • Режисер: Ремо
Дивитися повний фільм Всі можуть танцювати (2013) безкоштовно з українським дубляжем. Вішну був чудовим тнцюристом. Все життя живить пристрсть до тнців, він підкорив чимло висот, і домігся визнння длеко з межми рідної крїни. Але нвіть це не допомогло йому втримтися н улюбленому місці. Адже пртнер по бізнесу, у якого Вішну прцювв хореогрфом і готувв комнди тнцюристів до міжнродних виступів, в один прекрсний день вирішив зрдити свого друг. Нйнявши для своїх підопічних престижного зкордонного вчителя тнців, він помхв Вішну рукою, м'яко нтякнувши, що в його послугх компнія більше не потребує.

Втртивши сенс життя, і остннє що утримувло його в рідній крїні, тнцюрист вирішує виїхти з кордон у пошукх крщого життя і місця де можн зстосувти свої тлнти. І вже пкуючи влізи і плнуючи мйбутню подорож, Вішну рптово стє свідком вуличного тнцювльного бтлу між двом комндми смоучок. Побчивши в хлопцях величезний потенціл, хореогрф вирішує зібрти з них збірну, і підготувти її до учсті в тих смих престижних змгннях, від учсті в яких був усунений своїм компньйоном. Але чи є у простих «дворових» хлопців, нвіть під проводом Вішну, хоч якийсь шнс побороти професійних тнцюристів? Звичйно тк! Адже тнцювти можуть усі.
Автор: adminko, додано 6-11-2017, 22:44
Відгуків 0
Переглядів: 964

Всі можуть танцювати (2013) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Плеєр
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail:
Введіть код: *
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий