Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Люби і танцюй (2009)

Люби і танцюй (2009) онлайн українською

  • Озвучка: Російська
  • Рік виходу: 2009
  • Жанр: Мелодрами
  • Країна: Польщ
  • Тривалість: 118 хв.
  • Режисер: Брюс Пррморе
Дивитися повний фільм Люби і танцюй (2009) безкоштовно з українським дубляжем. Хня звжди знл, що улюблен робот змінить її життя. Проте вон не здогдувлсь н скільки. Тк, ледве зкінчивши курси журнлістики, і влштуввшись прцювти у дний видвництво, дівчин отримує свій перший змовлення – нписти стттю про тнцювльному світі. Хіб міг бути стрт її професійний кр'єри більш ціквим і легким? Адже Хня вже двно мє приховну пристрсть до тнців, і один чс нвіть подумувл віддти перевгу їх кр'єрі репортер.

Щоб створити відмінний мтеріл, дівчин вирішує відвідти курси тнцю одного з нйбільш відомих у Польщі мйстрів – Ян Кеттлер. Де і, несподівно для смої себе, знходить своє щстя. Тк, побчивши н тренінгу молодого привбливого хлопця Войтек, вон одрзу ж відзнчє про себе пристрсть і пргнення, яке прозирє в кожному русі молодого тнцюрист. См не знючи чому, Хня не може викинути цього молодого людини з голови, постійно думючи про нього. Н щстя, Войтек теж з першого погляду зкохвся в молоду журнлістку, і вже двно мє до неї теплі ніжні почуття. Опинившись простим робочим хлопцем, який змушений оплчувти нвчння ремеслу тнцю прцюючи н місцевій будівництві, він підкорює серце журнлістки, і незбром пропонує їй одружитися.
Автор: adminko, додано 6-11-2017, 22:37
Відгуків 0
Переглядів: 392

Люби і танцюй (2009) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Плеєр
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail:
Введіть код: *
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий