Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Секретна служба Санта-Клауса (2011)

Секретна служба Санта-Клауса (2011) онлайн українською

Дивитися повний мультфільм Секретна служба Санта-Клауса (2011) безкоштовно з українським дубляжем. Під новий рік Снт-Клусу не позздриш. Адже всього з одну ніч йому треб облетіти весь світ, відвідвши кожен будинок, де живуть хороші діти, щоб подрувти їм зслужені подрунки. Але мло хто знє, що з усім цим стрий з мішком спрвляється не один – з ним стоїть ціл куп нроду – ельфи, помічники, листоноші, і нвіть «Секретн служб Снт-Клус». Як перевіряє листи від дітей, сортує їх і склдє список подрунків, проклдючи мршрут для польоту. І в цей список потрпляють тільки дійсно слухняні і добрі діти.

І одного рзу секретні генти помилилися. І не збули зробити подрунок для Гвен – мленької дівчинки, як весь рік вел себе добре. Н щстя, молодший з синів Снти – Артур, який прцювв у поштовому відділі, вчсно виявив помилку, і покликв бтьк, щоб все випрвити. Але тільки дідусь з мішком і його стрший син Стів ввжють, що із-з однієї єдиної дитини не врто міняти вже розроблений плн польоту нвколо світу. А це ознчє, що Артуру доведеться смому подбти про святі Гвен. І в цьому йому допомгтиме дідусь – колишній Снт-Клус.
Автор: adminko, додано 7-11-2017, 10:43
Відгуків 0
Переглядів: 718

Секретна служба Санта-Клауса (2011) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Плеєр
  • Трейлер
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail:
Введіть код: *
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий