Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Гіппокампус: Монстри 21 століття (2014)

Гіппокампус: Монстри 21 століття (2014) онлайн українською

  • Озвучка: Російська
  • Рік виходу: 2014
  • Жанр: Жахи
  • Країна: Німеччин
  • Тривалість: 70 хв /01:10
  • Режисер: Alexander Fennert
Дивитися повний фільм Гіппокампус: Монстри 21 століття (2014) безкоштовно з українським дубляжем. Як відомо Гіппокмпус є однією з нйвжливіших чстин головного мозку. Будучи до кінця дослідженим лише в кінці 21го століття, він виконує функції нлогічні ОЗП комп'ютерних систем. Відповідючи з сприйняття рельності, він ткож є сховищем тимчсової інформції, дозволяючи їй перейти в довготривлу пм'ять. Склдно нвіть уявити, що буде якщо пошкодити цей відділ мозку. Хоч уявити як рз не склдно.

Тк, в кінці 20го століття якийсь вчений виходець з Німеччини відчувв певні труднощі зі сприйняттям світу. Відчувючи потяг до фізичного нсильств, одного рзу він скоює вбивство чрівної дівчини. І несподівно відчувє при цьому величезне здоволення. Але тк як зфіксувти, бо пронлізувти свої вчинки він більше не в змозі, тепер йому необхідно знову і знову повторювти ткий криввий вчинок, щоб відчувти здоволення знову і знову. І він длеко не єдиний, кого розлди чстини мозку перетворили н жхливого серійного мніяк. Всі вони з тих чи інших причин втртили «Гіппокмпус: Монстри 21 століття».
Автор: zombie, додано 8-11-2017, 19:40
Відгуків 0
Переглядів: 600

Гіппокампус: Монстри 21 століття (2014) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Плеєр
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail:
Введіть код: *
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий