Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Іноді вони повертаються знову (1996)

Іноді вони повертаються знову (1996) онлайн українською

  • Озвучка: Російська
  • Рік виходу: 1996
  • Жанр: Жахи
  • Країна: США
  • Тривалість: 98 хв.
  • Режисер: Адм Гроссмн
Дивитися повний фільм Іноді вони повертаються знову (1996) безкоштовно з українським дубляжем. Одного рзу Йон побчив те, що перевернуло все його життя. Якісь божевільні окультисти проводячи свій черговий ритул, зтягнули до себе в компнію сестру хлопця. Але зовсім не для того, щоб зробити її однією з них. Дівчин потрібн бул виключно як жертв жорстоким і ждібним силм зл. І її вручення в якості дру смого Люцифер стлся прямо н очх у Йон. Звичйно ж, в його розповіді поліції про те, що трпилося, ніхто не повірив. Адже як можн допустити, що до зникнення дівчини змішні дивні монстри – вийшли прямо з пекл?

Не в силх см відрізнити рельність від плодів уяви, Йон вирішує виїхти з рідних місць, і стти психітром. Адже хто крще мозгопрвов може відрізняти глюцинції від рельності? Але це не допомогло. Адже через 30 років мти чоловік гине з дивних, дуже схожих н вбивство сестри, обствин. Більше того, серед нових друзів своєї вже мйже дорослої доньки Йон починє помічти особи тих смих криввих м'ясників. Схоже витівки потойбічних сил зовсім не були плодом уяви Йон, і всьому місту згрожує жхлив небезпек.
Автор: adminko, додано 8-11-2017, 19:27
Відгуків 0
Переглядів: 359

Іноді вони повертаються знову (1996) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

Загрузка...

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail:
Введіть код: *
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий