Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Іноді вони повертаються (1991)

Іноді вони повертаються (1991) онлайн українською

  • Озвучка: Російська
  • Рік виходу: 1991
  • Жанр: Трилери, Жахи, Драми
  • Країна: США
  • Тривалість: Невідомо
  • Режисер: Тому Мклфлін
Дивитися повний фільм Іноді вони повертаються (1991) безкоштовно з українським дубляжем. Життя інколи викидє цікві віржі. Тк, їдучи зі свого рідного містечк ще будучи зовсім молодим, Джим був твердо впевнений, що ніколи не повернеться нзд. Адже після того жхливої події, в ході якого згря місцевих хулігнів ндто зхопившись своїми жорстокими розвгми вбил його брт, Джиму хотілося збути своє минуле і почти життя з чистого ркуш. Чоловікові не допомогло знйти душевний спокій нвіть те, що смі головорізи нездовго після цього згинули в жхливій злізничній ктстрофі. І він все-тки втік.

Однк у долі були свої плни. І через бгто років Джим змушений повернутися в рідні крї. Встигнувши небияк постріти і обзвестися сім'єю, чоловік плнує відновити роботу вчителя в місцевій школі. Але ледь він переступє поріг рідного містечк, йому починють всюди ввижтися привиди з минулого. При різних обствинх він починє, як няву бчити тих смих бндитів. Списуючи все н стрес пов'язний з переїздом, вчитель не ндє своїм глюцинцій особливого знчення. Але незбром виявляється, що це зовсім не фнтзії зпленого мозку, і не тільки Джим вирішив повернутися в рідні місця.
Автор: adminko, додано 8-11-2017, 19:23
Відгуків 0
Переглядів: 1 097

Іноді вони повертаються (1991) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Плеєр
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail:
Введіть код: *
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий