Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Демон революції (2017)

Демон революції (1 сезон) онлайн українською

Демон революции
Дивитися всі серії серіалу Демон революції (1 сезон) безкоштовно з українським дубляжем. Події серіалу відносять глядача до 1915 році, коли успіхи Росії в першій світовій війні напружували уряд Німеччини. І тут з'являється дуже цікава людина,відомий як Олександр Парвус, який пропонує високопоставленому чиновнику Німецької імперії профінансувати революцію в Росії, з тим щоб відволікти увагу російського уряду з зовнішніх проблем на внутрішні. Парвус представляє план форсування революційної ситуації, і отримує позитивну відповідь.

Але сам Парвус не має впливу для того щоб зробити революцію в Росії, і тому з усіх, що існували в той час партій з лівим ухилом, Парвус зупиняє свій вибір на більшовицької партії Ульянова-Леніна, який укривається в Швейцарії. Ленін з жменькою своїх людей перебуваючи з Берні, має всі важелі для реалізації плану Парвуса, крім фінансової складової. Їхня зустріч поклала початок реальним спрямованих дій на шляху до революції 1917 року. Фільм заснований на записках Олексія Мезенцева, офіцера царської контррозвідки.

Фільми 2017 які вже вийшли смотреть онлайн в хорошем качестве

Автор: adminko, додано 8-11-2017, 21:41
Відгуків 0
Переглядів: 1 296

Демон революції (1 сезон) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: