Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Невдалий свайп (2017)

Невдалий свайп (2017) онлайн українською

  • Якість: HDRip
  • Звук: Дубляж
  • Озвучка: Російська
  • Рік виходу: 2017
  • Жанр: Трилери
  • Країна: Сінгпур, США
  • Тривалість: 90 хв /01:30
  • Режисер: Девід Чирчирилло
Дивитися повний фільм Невдалий свайп (2017) безкоштовно з українським дубляжем. Люди звикли контролювти влсне життя. Вони прорховують все до остнньої детлі. Комфорт, успіх, кр'єр - всього цього вони нполегливо домгються, ле іноді блгополуччя може впсти відрзу. У фільмі «Невдлий свйп» йтиметься про хлопця, що зумів підпорядкувти обствини. Йому бгто хто зздрить, що ніяк не відбивється н його спосіб життя. Зустріч з дівчиною нзвжди змінить його переконння в своїй неврзливості.

Хрріс бгто чого досяг до своїх років. Він молодий, розумний, грний собою, користується популярністю у жінок. Все про що він мріяв потихеньку ствло рельністю. Чудов робот відкривл великі перспективи, двл можливість розвивтися і не відмовляти собі ні в чому. Фіннсово він теж був незлежний. Друзів у хлопця вистчло. Вони чсто збирлися рзом, ділилися успіхми і невдчми. Між роботою і вечіркми Хрріс примудрявся виділити чс н знйомств по додтком.

Дівчт трплялися різні. Ловелс пргнув вибирти тільки крсивих, з хорошою фігурою. Дівиці розглядли його нкету і швидко погоджувлися н побчення в ндії н продовження. Всім хотілося особистого щстя і стбільності, ле їх обрнець не був зціквлений в цьому. Свобод бул нбгто дорожче. Одного рзу він нткнувся н приголомшливу дівчину і відрзу ж вирішив, що повинен провести з нею ніч. Однк, тут н нього чекв сюрприз. Події розвивлися стрімко, і це не сподоблося герою, і не дрм.

Фільми 2017 які вже вийшли смотреть онлайн в хорошем качестве

Автор: zombie, додано 9-11-2017, 15:41
Відгуків 0
Переглядів: 395

Невдалий свайп (2017) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Плеєр
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail:
Введіть код: *
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий