Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Через роки (2017)

Через роки (2017) онлайн українською

  • Якість: HDRip
  • Звук: Дубляж
  • Озвучка: Російська
  • Рік виходу: 2017
  • Жанр: Драми
  • Країна: Німеччин
  • Тривалість: 97 хв. /01:37
  • Режисер: Лрс Хеннінг
Дивитися повний фільм Через роки (2017) безкоштовно з українським дубляжем. Беккер досвідчений злочинець, який скоїв безліч жорстоких злочинів. Довгі роки успішно ховтися йому вдвлося від првоохоронних оргнів, уникючи зслуженого покрння. Але одного рзу поліцейським вдлося вистежити злісного првопорушник і зрештувти його. З неоднорзові протипрвні діяння чоловік отримує знчний термін, який відбувє в тюремній кмері. Після виходу з місць позбвлення волі, йому вдється влштувтися н непогну для колишнього ув'язненого роботу нічним сторожем. Він нмгється всіляко зберегти робоче місце і нлгодити влсне існувння в незвичних умовх. Непередбчені обствини безстороннім чином познчються н починючому встновлювтися розміреному протягом життя. Колишній злочинець випдково зустрічється з людиною з длекого, двно збутого минулого, про яке не хотілося згдувти.

Трохи менше двох десятків років тому Беккер холоднокровно знищив всю сім'ю зустрінутого нещодвно чоловіки. Минуле спіткло його несподівно і нкрило величезною хвилею жхливих, вжких спогдів про вчинені колись жхливих вчинкх, результти яких неможливо змінити. Привиди двно минулих днів невідступно переслідують безсердечного вбивцю, знпстив невинні душі, не мючи н це об'єктивних причин. Він щиро кється в скоєних злочинх. Але зпізніле кяття злочинця не поверне до життя молоду жінку з мленькою дитиною, які були єдиними близькими людьми для осиротілого в одну мить глви сімейств, який втртив відрзу все, що було крщого. Зруйновн бгто років тому сімейне щстя неможливо повернути. Потерпілий вдівець бжє помсти з принесену, нестерпний біль.

Фільми 2017 які вже вийшли смотреть онлайн в хорошем качестве

Автор: adminko, додано 9-11-2017, 14:14
Відгуків 0
Переглядів: 573

Через роки (2017) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Плеєр
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail:
Введіть код: *
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий