Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Моя бабуся Фані Каплан (2017)

Моя бабуся Фані Каплан (2017) онлайн українською

Дивитися повний фільм Моя бабуся Фані Каплан (2017) безкоштовно з українським дубляжем. Драматичний фільм українського виробництва від режисера Олени Дем'яненко під оригінальною назвою "Моя бабуся Фані Каплан", в її основу були покладені реальні історичні події.

Наші дні, Київська журналістка Марина веде розслідування. У Парижі, в одному з «Російських будинків» доживає свій вік старий, він володіє цінними щоденником, щоденником своєї бабусі - Фанні Каплан.

В цьому щоденнику описана пронизлива історія по суті «сліпий» кохання Фанні Каплан до свого чоловіка Віктора Гарскій. Давно доведено, що Гарскій часто використовував по вуха закохану в нього, зовсім ще юну і наївну Фанні для своїх політичних ігор. Вперше, ще задовго до початку революції, дівчина прийняла на себе всі звинувачення і відбула жорстоку десятирічну каторгу, яка серйозно позначилася на її здоров'я, вона повністю осліпла і втратила усілякий інтерес до життя. Вдруге, вона виявилася на місці, де Віктор призначив їй побачення - 30 листопад 1918 року. Це точно не було якоюсь випадковістю або звичайним збігом обставин, це місце розташовувалося якраз неподалік від заводу Міхельсона де згодом відбулося гучне замах на Леніна.

Друга, паралельна сюжетна лінія, оповідає про бурхливий роман української журналістки і скандально відомого паризького репортера Філіпа. Історія - це повне несподіваних сюжетних поворотів, а її вражаюча кінцівка безпосередньо пов'язана з тією таємницею, яку вже протягом століття зберігає щоденник Фанні Каплан.

Фільми 2017 онлайн українською

Автор: zombie, додано 10-11-2017, 11:01
Відгуків 0
Переглядів: 3 202

Моя бабуся Фані Каплан (2017) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.
Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: