Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Моя бабуся Фані Каплан (2017)

Моя бабуся Фані Каплан (2017) онлайн українською

Дивитися повний фільм Моя бабуся Фані Каплан (2017) безкоштовно з українським дубляжем. Дрмтичний фільм укрїнського виробництв від режисер Олени Дем'яненко під оригінльною нзвою "Моя ббуся Фні Кплн", в її основу були поклдені рельні історичні події.

Нші дні, Київськ журнлістк Мрин веде розслідувння. У Прижі, в одному з «Російських будинків» доживє свій вік стрий, він володіє цінними щоденником, щоденником своєї ббусі - Фнні Кплн.

В цьому щоденнику описн пронизлив історія по суті «сліпий» кохння Фнні Кплн до свого чоловік Віктор Грскій. Двно доведено, що Грскій чсто використовувв по вух зкохну в нього, зовсім ще юну і нївну Фнні для своїх політичних ігор. Вперше, ще здовго до почтку революції, дівчин прийнял н себе всі звинувчення і відбул жорстоку десятирічну кторгу, як серйозно познчился н її здоров'я, вон повністю осліпл і втртил усілякий інтерес до життя. Вдруге, вон виявился н місці, де Віктор признчив їй побчення - 30 листопд 1918 року. Це точно не було якоюсь випдковістю бо звичйним збігом обствин, це місце розтшовувлося якрз неподлік від зводу Міхельсон де згодом відбулося гучне змх н Ленін.

Друг, прлельн сюжетн лінія, оповідє про бурхливий ромн укрїнської журнлістки і скндльно відомого призького репортер Філіп. Історія - це повне несподівних сюжетних поворотів, її вржюч кінцівк безпосередньо пов'язн з тією тємницею, яку вже протягом століття зберігє щоденник Фнні Кплн.

Фільми 2017 які вже вийшли смотреть онлайн в хорошем качестве

Автор: zombie, додано 10-11-2017, 11:01
Відгуків 0
Переглядів: 569

Моя бабуся Фані Каплан (2017) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

Загрузка...
Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail:
Введіть код: *
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий